• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Fajokhoz tartozó fórum létrehozása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok, de felvetődött bennem egy olyan dolog hogy most már nagyon sok faj van.. törp, tündér, ork, erdei elfek és most a legújabb. Mi lenne ha lennének minden fajhoz egy-egy fórum. Akinek kérdése van ahhoz a területhez , építés, miből mennyi kell, tanácsokkal látnánk el akik most vágnak bele , és nem tudják mit építsen először hogy férjenek el a termelők..a kutaásifa stb. Tehát sok sok kérdés mindenkiben felmerül. jelenleg egymásnak írogatunk, hogy " Te hogy csinálod??" szóval valami ilyesmi.. Biztos vannak akik megkapnák a válaszokat. Nagyon jó az Elvenar wiki, de szerintem a tapasztalatokra mindenki kíváncsi.
Illetve lenne egy fórum ahol a kezdők kérdezhetnek miből mennyi kell, a bónuszosokból mennyit érdemes építeni. mennyi műhely kell, a sok kultúra félékből melyik ami a legjobb ilyenek....

Köszönöm: Mircipirci
 

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!

Hasonló gondolatom már nekem is volt, de én ezt inkább úgy oldanám meg, hogy a szövetségen belül lenne egy "könyvtár" /egyenlőre nevezzük így/, ahová a különböző fajokra vonatkozó építési és egyéb tapasztalatokat lehetne elkülönítetten beírni és csak az adott szövetségi tagok láthatnák és szerkeszthetnék, tehát minden szövetség maga alakíthatná a tartalmát. A testvériségi ikon mellett elférne egy újabb, aminek akár a "könyvtár" nevet is adhatnánk.
A fórum és a Wiki használata szerintem épp elegendő egy kezdőnek, aki ha komolyan gondolja a játékot, úgyis be fog valahova csatlakozni és máris megválaszolásra kerülnek a kérdései, aki pedig magányos farkasként játszik, annak szintén ott van a fórum, a Wiki, a szomszédok /tőlem is többször kérdeztek ezt-azt, hogy mi hol található, küldetés, .../ és majd a saját tapasztalataiból okul.
 

DeletedUser870

Vendég
Sziasztok!

Hasonló gondolatom már nekem is volt, de én ezt inkább úgy oldanám meg, hogy a szövetségen belül lenne egy "könyvtár" /egyenlőre nevezzük így/, ahová a különböző fajokra vonatkozó építési és egyéb tapasztalatokat lehetne elkülönítetten beírni és csak az adott szövetségi tagok láthatnák és szerkeszthetnék, tehát minden szövetség maga alakíthatná a tartalmát. A testvériségi ikon mellett elférne egy újabb, aminek akár a "könyvtár" nevet is adhatnánk.
A fórum és a Wiki használata szerintem épp elegendő egy kezdőnek, aki ha komolyan gondolja a játékot, úgyis be fog valahova csatlakozni és máris megválaszolásra kerülnek a kérdései, aki pedig magányos farkasként játszik, annak szintén ott van a fórum, a Wiki, a szomszédok /tőlem is többször kérdeztek ezt-azt, hogy mi hol található, küldetés, .../ és majd a saját tapasztalataiból okul.

Ennek én is jobban örülnék, ha lenne egy ilyen fül a játékban, mert - csak egy példa -, de az én falkámból is csak öten, ha vagyunk fórumon, és szerintem ugyanennyi, aki fellátogat a wikire. :)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Éppen ez lenne a lényeg, mert ha valaki tudni, ill kérdezni szeretne akkor itt megteheti. És a nagyok itt vannak a fórumon és azonnal tudnának hasznosan válaszolni.
Lehet hogy a klánon belül nem is tudnátok a válasz, itt esélye lenne arra hogy esetleg másik klánból ,vagy egyedül játszó társunk is tudna érdemben válaszolni. Inkább itt kellene megnyitogatni a fórumon ezeket a helyeket, és tájékoztatni ( körlevélben mint ahogy a bajnokságot is elküldik) ,hogy van egy ilyen lehetőség és lehetne kérdezni. Fejlődne a fórum is , többen lapozgatnák és olvasgatnák! ( azért nem jönnek ide mert úgy sem találnak a kérdésükre választ csak ha már "ég a ház"!)
Mircipirci
 

DeletedUser870

Vendég
Sziasztok!
Éppen ez lenne a lényeg, mert ha valaki tudni, ill kérdezni szeretne akkor itt megteheti. És a nagyok itt vannak a fórumon és azonnal tudnának hasznosan válaszolni.
Lehet hogy a klánon belül nem is tudnátok a válasz, itt esélye lenne arra hogy esetleg másik klánból ,vagy egyedül játszó társunk is tudna érdemben válaszolni. Inkább itt kellene megnyitogatni a fórumon ezeket a helyeket, és tájékoztatni ( körlevélben mint ahogy a bajnokságot is elküldik) ,hogy van egy ilyen lehetőség és lehetne kérdezni. Fejlődne a fórum is , többen lapozgatnák és olvasgatnák! ( azért nem jönnek ide mert úgy sem találnak a kérdésükre választ csak ha már "ég a ház"!)
Mircipirci

Ez is igaz. Mondjuk nálunk van már jó pár ilyen körlevél (amíg el nem tűnik, mert ez is jó szokása a játéknak), ahol a nagyobb és erős játékosok adnak tippeket. De a kisebb Testvériségben, ha nincs olyan ember, aki pl. a tündéreknél tart, semmit nem tud, hogy mi és hogyan kéne.
Mondom: Én támogatom az ötletet! :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Tulajdonképpen ezt egyszerűen meg lehet csinálni. Lehet nyitni új topicot mondjuk a Kérdések és segítségnél és meglátszik, beválik-e. :)
Ez pontosan így van! Nyithattok erre egy topikot, de ne offoljátok szét, hogy a hasznos tartalom mindenki számára könnyen elérhető legyen, és szépen írja be mindenki a kérdését, tapasztalatát, amit ha jól csináljátok, az újabbak remekül felhasználhatnak, illetve egymástól elleshettek praktikákat. ;)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Ez pontosan így van! Nyithattok erre egy topikot, de ne offoljátok szét, hogy a hasznos tartalom mindenki számára könnyen elérhető legyen, és szépen írja be mindenki a kérdését, tapasztalatát, amit ha jól csináljátok, az újabbak remekül felhasználhatnak, illetve egymástól elleshettek praktikákat. ;)

Kedves Berea!
Szeretném kérni , hogy nyisd meg ezeket a fórumokat a kérdések... alatti részbe!

Köszönöm: Mircipirci
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent