• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Fagyogató töltőképernyő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4679

Vendég
Háj <3 Mostanába fagyogat a töltőképernyő többeknek is általában 12-nél áll meg a betöltés ilyenkor egy oldal frissítés segít viszont elég bosszantó. Eddig nem volt ilyen hiba talán az új patch csinálja.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos már legalább 2-3 hete fennáll a dolog. Valamint város látogatáskor is kifagy rendszeresen.
IE-ben, chrome-ban, firefoxban is
 

DeletedUser4129

Vendég
Sziasztok. Ma egész délután nem tudok belépni a városomba, vagy 12-ig betölti és kiírja, hogy szerverhiba, vagy nagy nehezen beenged, de rögtön hibaüzit küld, hogy a kérést nem tudja feldolgozni. Még az elkészült árukat se lehet begyűjteni. Kérlek továbbítsd a hibát az illetékesekhez.
 

DeletedUser683

Vendég
Én se tudtam tegnap napközben belépni a Winyandor szerverre, csak este. Hajnalban történhetett valami, akkor belassult, mint állta, fel is bosszantottam magamat rendesen. Elalvás előtt lett volna, de nem sikerült elaludni, mert vagy fél órát szenvedtem. Több böngészővel is megpróbáltam, még újat is raktam fel, és androidos emulátorral is, de az pl. azt jelezte, hogy nincs internet kapcsolatom, pedig volt. Másnak is volt ilyen a tesóságból, míg voltak, akiknek simán ment. Ide se tudtam feljönni, bármely Elvenaros oldalt kívántam meglátogatni, egyikre se sikerült, csak az Arendill-re, de ott is csigalassúságú volt a játék, betöltéskor többször megállt, majd sokadik frissítésre csak sikerült. Bármely más oldalt meg patentra meg tudtam nyitni.
 

DeletedUser4679

Vendég
Ha kiírja hogy szerver hiba az szerver hiba nem a tiétek. Ott csak várni lehet. Amúgy a problémát megoldottam. HTML5 re állítottam a játékot azota nagyon stabil és iszonyatosan gyors is lett a játék úgy tölt be mindent mint a szélvész.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent