• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Fórumjátékok bevezetése :)

DeletedUser5984

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :) Ha van már ilyen poszt akkor töröljétek kérlek.
Az jutott eszembe hogy bár sok teleportbűbájba kerülne, de lehetne egy város szépségverseny egy adott témában amit itt hirdettek meg. Például karácsonykor ki tudja a a városát a legünnepélyes köntösbe bújtatni. Ez működhetne pályázatos alapon. Aki rész vesz küld egy képfotót és az illetékesek itt elvírálnok. :) Persze nemcsak karácsony van, olyan elemekre lehetne építeni a pályázatot amikért eventeken dolgoztunk meg. Főnixek, macik, vagy épp a vendégfajok. Igazából nem a versengés lenne a cél, bár apróbb jutalom járna érte, hanem hogy közelebb hozza a játékosokat egymáshoz, és közösen ápolnánk Elvenar jövőjét. :) Anno említettem egy videointerjút ahol a játékosok macis eventért lobbiztak a fejlesztőknél. LÁtva őket, szerintem partnerek lennének a dologban. MIvel ez egy mesevilág, az eventes állatkákra is lehetne kitalálni egy ünnepet, évfordulót satöbbit. Ismétlem nem a versengés lenne a fő cél, hanem a közösség jó hangulata. :)

Üdvözlettel: Tappancs
 

Deleted User - 204368

Vendég
én nem támogatom az ilyet már csak elvi alapon sem. a szépség relatív a helyek korlátozottak. most csak azért pakoljam el a nélkülözhető épületeimet a raktárba h elővegyem az adott eventhez köthető nélkülözhető épületeimet egy fotó idejéig majd pakoljam vissza? olyan fölöslegesnek érzem ezt. a másik h ki dönti el mi a szép? az előző nyeremény játéknál is zavart h a 3. forduló nem volt elbírálva és gyakorlatilag a szerencse döntött h ki nyer miközben voltak ott igényesen megcsinált munkák is (nem az enyém). a verseny részét nem támogatom a másik részét h "közelebb hozza a játékosokat" meg nem is értem. miért kerülnék közelebb vkihez mert kipakolok pár építményt?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :) Ha van már ilyen poszt akkor töröljétek kérlek.
Az jutott eszembe hogy bár sok teleportbűbájba kerülne, de lehetne egy város szépségverseny egy adott témában amit itt hirdettek meg. Például karácsonykor ki tudja a a városát a legünnepélyes köntösbe bújtatni. Ez működhetne pályázatos alapon. Aki rész vesz küld egy képfotót és az illetékesek itt elvírálnok. :) Persze nemcsak karácsony van, olyan elemekre lehetne építeni a pályázatot amikért eventeken dolgoztunk meg. Főnixek, macik, vagy épp a vendégfajok. Igazából nem a versengés lenne a cél, bár apróbb jutalom járna érte, hanem hogy közelebb hozza a játékosokat egymáshoz, és közösen ápolnánk Elvenar jövőjét. :) Anno említettem egy videointerjút ahol a játékosok macis eventért lobbiztak a fejlesztőknél. LÁtva őket, szerintem partnerek lennének a dologban. MIvel ez egy mesevilág, az eventes állatkákra is lehetne kitalálni egy ünnepet, évfordulót satöbbit. Ismétlem nem a versengés lenne a fő cél, hanem a közösség jó hangulata. :)

Üdvözlettel: Tappancs
Kedves @Tappancs75
Köszönjük kedves ötleted, de szeretném a figyelmedet felhívni a folyamatos Fórum játékainkra. Az, hogy éppen milyen játékra kerül sor, a csapat tagjai előzetesen ezt megbeszélik, megvitatják. Lehet, hogy később majd lesz ilyen Fórum játék is, de addig is kérlek legyél türelemmel.
Köszönöm megértésed.
Szép Napot.
 

DeletedUser5984

Vendég
Nem az egész várost kellene átpakolni. Elég volna ha csak egy helyre kerülnének mondjuk e téli event épületei. De ha nem, hát nem. :)
Az ölet másik felét is módosítanám. A játékosok jobban megimernék egymás stílusát. Monnt anno írtam hogy igyekszem beépíteni a hegyoldalt, mert egy szép város is lehet hatákony. Láttam hogy egy téma le lett zárva mert épp egy apró vitát akartak megelőzni.
Csak egy ötlet volt. Majd a moderátor törli. De köszönöm az őszinte véleményedet ! :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A felvetett Ötlet, már működik a Fórumon.
Köszönöm a megértésed.
 
Fent