• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Fórumfrissítés

Deleted User - 204368

Vendég
hát ez.... kár volt megcsinálni szerintem kicsit csúnya lett.... nem is beszélve h mikor írom a kommentet egy vonallal áthúzza az egészet... van még mit fejleszteni rajta
 

Deleted User - 204368

Vendég
na hát mik vannak? bepipálta magának h áthúzott vonallal írja a kommentet. pedig a gomb nem volt aktív... ki-be kellett kapcsolni
 

Rikari

Veterán
Megtaláltam mindent amit kerestem, és áthelyeződött. Ez elégedetté tett. Felfedeztem mit, hová helyeztetek át és kellemes helyre került minden. Az új bejegyzéseknek kifejezetten örülök. Általában a témák megfigyelésével szoktam jelölni azt, ami leginkább érint és érdekel a fórumon belül, ezért lekorlátoztam a lehetőségeimet. Most is maradok ennél, de egy kattintóval belenézek ezentúl az új bejegyzésekbe is hátha találok ott is valamit, amiben vagy segíthetek, vagy nem bírom magamban tartani a véleményemet. Formázás tekintetében is jó a felület, amit az első bejegyzésemmel fel is avatok. Átlátható, tiszta és jól használhatót alkottatok. Köszönöm.:gyémánt:
 

DeletedUser3

Vendég
Én jobban örültem volna egy kicsit nagyobb betűméretnek/típusnak, de 110%-ra nagyítással megoldottam az olvashatóságot.
Igen, ez már továbbítva lett, ideiglenes megoldásként a böngésző zoomja segíthet

na hát mik vannak? bepipálta magának h áthúzott vonallal írja a kommentet. pedig a gomb nem volt aktív... ki-be kellett kapcsolni
Nálam nem pipálta be automatikusan, mondjuk tény, hogy alig lehet látni, ha a gomb aktív. Továbbítva.
 

DeletedUser4742

Vendég
Nagyon tetszenek az újdonságok, mind itt, mind a játékban. Úgy látom, hogy a fejlesztők figyelnek ránk, számít mit szeretne a többség. a frissítések gyorsan lezajlottak. Kiemelném a teleportálás bűbáj nagyon hasznos, és szükséges, a műhelyek egyszerre indítása.....szóval, csak így tovább, kívánok mindenkinek sikeres, jó játékot, a fejlesztőknek köszönet, még élvezetesebb a játék! :);)
 

Mihaszna

Veterán
Szuper lett a frissítés :) Hál Istennek az alap kinézet nem változott (minden ugyan ott van, ahol eddig), így nem kell bíbelődni vele, hogy mi merre, hány kilométerre. Hja, és pazar a háttér! :) Szívesen látnám a teljes képet, csak (gondolom) akkor meg a sok írás veszne el benne. :( De ettől függetlenül (mint mondottam) csillagos 10-es :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Két apró kedvezőtlen változást tapasztalok az új külső kapcsán:
- a lap tetejére nyíl a jobb alsó sarokban nem látható fixen, el kell kezdeni felfele görgetni a lapot, hogy megjelenjen, sőt egy idő után újra elbújik, ha megállok; jó lenne ha fixen látható volna
- az előnézetből eltűnt a téma követésének menedzselése, pedig az praktikus volt

Előre is köszönöm, ha meg tudjátok oldani ezeket a változtatásokat.
 
Fent