• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fórumfiókok összekapcsolása

Mihaszna

Veterán
Miután sikeresen összekapcsolásra került a fiók (amit nem értek, hogy ez mire volt jó), felmerült bennem néhány kérdés.

- Miért pont ez lett az új felhasználó nevem?? Van még 6 másik városom is, miért pont ezt kellett kiszúrni??
- Hová tűnt az eredetileg regisztrált Fórum nevem??
- Ha csak egy városom lenne, akkor mit kapcsolnátok össze??
- Az nem sért személyi jogokat, hogy nyilvánosságra került olyan információ (másnéven: adat), amit én nem akartam megosztani másokkal? Ezt a várost csak unalomból regisztráltam, de nem történt semmi. Majd törlődik egyszer.. hála nektek.
- Esetleg minket nem kellett volna megkérdeni, hogy mi akarjuk e ezt így, ebben a formában??
(ez már csak úgy mellékesen vetődött fel bennem..) - Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, akinek megváltozott a fórumon eddig használt neve, vagy más is így járt?
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Van még 6 másik városom is,
Szia,

nem sok az egy kicsit? :)
Bevallom nem elemeztem sose az apróbetűs részt, világonként 1 városom van, semmi gond nem volt ezzel az összekapcsolással.
Esetleg minket nem kellett volna megkérdeni, hogy mi akarjuk e ezt így, ebben a formában?
Biztos vagyok benne, hogy ezt nem "poénból", "unalomból" találták ki; hanem egyfajta szűrőként funkcionál, tán még minket is védhet.( elvi síkon)

A dínók nem alkalmazkodtak, nézd meg milett a vége... nekem tetszik ez a neved, szóval világbéke!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!

A játékosnévnek és a fórumnévnek meg kell egyezni, így lett kialakítva a rendszer.
Ez az eddigi fórumfiókod, csupán át lett nevezve a rendszer által.
Ez a funkció segít megőrizni a hozzáférést a fórumfiókhoz, abban az esetben is, ha elfelejti a játékos jelszavát, mert a fórum most mindig arra az e-mailre támaszkodik, amelyhez a játékosfiók van kötve, és nem egy különálló rendszerre.
 

Mihaszna

Veterán
Még mindig nem értjük egymást, Simple.

A játékosnévnek és a fórumnévnek meg kell egyezni
Én nem ezen a néven voltam itt a fórumon. Mi van a másik nevemmel?
Ez az eddigi fórumfiókod, csupán át lett nevezve a rendszer által.
Miért is? Kinek szúrta a szemét az előző nevem?

,, Ez a funkció segít megőrizni a hozzáférést a fórumfiókhoz, abban az esetben is, ha elfelejti a játékos jelszavát" (mondjuk, hogy eddig oké)

mert a fórum most mindig arra az e-mailre támaszkodik, amelyhez a játékosfiók van kötve
Kár, hogy a Geoto játékosfiókom nem ahhoz az e-mail címhez van kötve, amivel ide (is) regisztráltam.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Még mindig nem értjük egymást, Simple.


Én nem ezen a néven voltam itt a fórumon. Mi van a másik nevemmel?

Miért is? Kinek szúrta a szemét az előző nevem?

,, Ez a funkció segít megőrizni a hozzáférést a fórumfiókhoz, abban az esetben is, ha elfelejti a játékos jelszavát" (mondjuk, hogy eddig oké)


Kár, hogy a Geoto játékosfiókom nem ahhoz az e-mail címhez van kötve, amivel ide (is) regisztráltam.
Kedves @Geoto
Akkor kérlek szépen fordulj bizalommal a jól felszerelt, és határozottan segítőkész Support csoporthoz, mivel valami nagy galiba van.
Köszönöm szépen.
 
Fent