• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nem hiba fórum

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 204368

Vendég
52.png
igazság szerint nem hiba mert pontosan tudjuk ki volt ott és miért van ott az ami csak kicsit hangulat romboló h ott nem egy név van hanem egy törölt karakter. ez csak szépítgetés nem több
 

Erica

Veterán
Szia
Szövegezési hiba???Micsoda kedves RED1??Ha te leszámolsz a munkahelyedről,továbbra is ott díszeleg a Neved a fotóddal az irodában??NEM.Ennek a posztnak legalább annyi értelme van,mint ha a kígyónak vennék kesztyűt.Soha nem értettem,hogy miért kell nyitni a semminek egy topicot.
Legyen szép Napod.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia
Szövegezési hiba???Micsoda kedves RED1??Ha te leszámolsz a munkahelyedről,továbbra is ott díszeleg a Neved a fotóddal az irodában??NEM.Ennek a posztnak legalább annyi értelme van,mint ha a kígyónak vennék kesztyűt.Soha nem értettem,hogy miért kell nyitni a semminek egy topicot.
Legyen szép Napod.
külön írtam h h nem hiba csak szépítése a forumnak -.-" vagy írják oda h Hoshi vagy írják át a nevét vki másra ne deleted user legyen.... szerintem megért egy posztot ez is
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok
A Fórum fog frissülni,de idő kell hozzá.Kis türelmeteket és megértéseteket kérjük.
A Témát kérésre zárom.
Szép Napot.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent