• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Fórum fejlesztés, avagy Smiley bővítést szeretnénk :)

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 13 68,4%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 6 31,6%

  • Összes szavazó
    19
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. :)

Közel két hónappal ezelőtt Wiccara nyitott egy jegyet az Ötletek és javaslatok fejlécben, aminek a lényege, hogy szerette volna, ha a "Like" reakció mellett egyéb módon is kifejezhetnénk magunkat a hozzászólásoknál.
(a teljes tartalmat az alábbi linket tekinthetitek meg)

Simple-vel nemrégiben levelezni kezdtem ezzel kapcsolatban, és megkérdeztem tőle, hogy nincs-e mégis valamilyen lehetőség arra, hogy bővítsük a tárházat. Némi időbe és idejébe telt neki is, de az utánajárásának köszönhetően eljutottunk odáig, hogy a Smiley repertoár bővítésnek úgy tudunk lehetőséget adni, ahogy azt eddig is tettük, ha ötletünk vagy javaslatunk volt. Ezért közös megegyezéssel nyitottam ezt a jegyet.

Tehát, ha szeretnétek, hogy ( valamikor :D ) a jövőben bővüljön a Smiley tárház, akkor (egyenlőre) egy "Like" reakcióval járulhattok hozzá az ötlet támogatásához. Végig kell járni a hivatalos utat. (Ötlet meghirdetése --> Reagálás (reakció vagy hozzászólás formájában) --> Szavazásra való kihirdetés --> Szavazás --> Várakozási idő --> Szavazás lezárása és Továbbítás) :)

Az eredeti ötletért hatalmas köszönet Wiccara-nak, az utánajárásért és támogatásért pedig Simple-nek. :)

Szép napot mindenkinek,
Mihaszna
 

DeletedUser6609

Vendég
❤‍✌ Pc-ről már most be lehet illeszteni pár emojit. :) a win+. kódra jönnek elő. De sokat nem hoz át a rendszer. Próbáld ki. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Sziasztok. :)

Közel két hónappal ezelőtt Wiccara nyitott egy jegyet az Ötletek és javaslatok fejlécben, aminek a lényege, hogy szerette volna, ha a "Like" reakció mellett egyéb módon is kifejezhetnénk magunkat a hozzászólásoknál.
(a teljes tartalmat az alábbi linket tekinthetitek meg)

Simple-vel nemrégiben levelezni kezdtem ezzel kapcsolatban, és megkérdeztem tőle, hogy nincs-e mégis valamilyen lehetőség arra, hogy bővítsük a tárházat. Némi időbe és idejébe telt neki is, de az utánajárásának köszönhetően eljutottunk odáig, hogy a Smiley repertoár bővítésnek úgy tudunk lehetőséget adni, ahogy azt eddig is tettük, ha ötletünk vagy javaslatunk volt. Ezért közös megegyezéssel nyitottam ezt a jegyet.

Tehát, ha szeretnétek, hogy ( valamikor :D ) a jövőben bővüljön a Smiley tárház, akkor (egyenlőre) egy "Like" reakcióval járulhattok hozzá az ötlet támogatásához. Végig kell járni a hivatalos utat. (Ötlet meghirdetése --> Reagálás (reakció vagy hozzászólás formájában) --> Szavazásra való kihirdetés --> Szavazás --> Várakozási idő --> Szavazás lezárása és Továbbítás) :)

Az eredeti ötletért hatalmas köszönet Wiccara-nak, az utánajárásért és támogatásért pedig Simple-nek. :)

Szép napot mindenkinek,
Mihaszna
Kell kedves @Mihaszna a szmájliik repertoárja. Kell pár olyan, amivel kifejezhetem a tetszésemet....is.... Támogatva!!!!♥
 

ElfAndie

Elf kid
Nem támogatom. Az érveim az indító posztba belinkelt poszt alatti hozzászólások között megtalálhatóak, nem pötyögöm le újra. A véleményem azóta sem változott. :)
 

Mihaszna

Veterán
Nem támogatom. Az érveim az indító posztba belinkelt poszt alatti hozzászólások között megtalálhatóak, nem pötyögöm le újra. A véleményem azóta sem változott. :)

Elolvastam az akkori hozzászólásodat kétszer is (most). Az érved az, hogy a fórum funkciója (idézem) "a tájékozódás, informálódás, különböző témák megtárgyalása és ötletelés, nem a trollkodás negatív visszajelzésekkel" Ezzel egyetértek. Kérdés, hogy ki, mit nevez trollkodásnak. Vannak emberek (nyilván ezekből kevesebb van itt a fórumon), akik már azt is rossz néven veszik, ha egy általuk felvetett ötlet vagy javaslat elutasításra kerül. S mindezt azért, mert amit javasoltak; ötletként felvetettek
- annak van ellenszere
- (egyenlőre) nincs rá lehetőség, hogy (akár technikailag) megvalósuljon
- ütközik az alapjáték elveivel
- nincs rá igény (kevés a támogatottság)
- már a játék része, csak nem tudják/akarják elfogadni stb.. (sorolhatnánk még)

Egy Fórum is hasonlóan működik. Ha van rá lehetőség, akkor miért ne? Illetve van egy olyan oldala is a dolognak, hogy ha a jelen ötlet már létezne - vagyis Smiley bőségben fürödnénk -, akkor kénytelen lennél elfogadni a dolog, hogy a fórum tagjai igen is használják és kihasználják az adott lehetőséget, lehetőségeket. Ugyan ez érvényes a játékra is. Bármilyen változtatást eszközöljenek (erre a legjobb példa "A Végtelenség Tornya - Ereklyét mindenkinek"). Kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy része a játéknak. Hangot adhatunk neki (meg is tesszük), hogy kifejezzük a nem tetszésünket, de attól még az úgy van és úgy is marad addig, ameddig. Most "1-2" új smiley behelyezése nehogy már felborítsa a Fórum rendjét, mert ha minden közösségi oldalon mindenki így állna hozzá, akkor, csak a korlátozott lehetőségek lennének. Igazán nem szeretnélek megbántani (gondolom most jön a "Trollkodás" a részemről), de a Főnix-kultusz feltámadása kibeszélőjében a játékhoz való hozzáállásod arra ad okot, hogy nem kell komolyan venni téged. Ettől függetlenül elfogadom és tiszteletben tartom a döntésedet/reakciódat. :) Én megpróbáltam, mert volt/van rá igény. Ha sikerül, sikerül, ha nem, akkor nem.

Szép napot.
 

DeletedUser6609

Vendég
Elolvastam az érveket és az ellenérveket is. :) Külön köszönet Simple utánajárásáért hogy az ötleted miként kerülhet el a fejlesztők asztalára. :)
De ő is csak akkor tud tenni valamit, ha bejárjuk a Mihaszna által is vázolt szokásos "eljárást". Szavazás és az Inno által előírt 75 %-os támogatottság.
S talán a távoli jövőben mégicsak rábólint a játéktervező. Nem tudom a priorítási listán miyen jelölést kaphat az ötlet. Volt rá már példa, hogy magyar játékosok értek el egy fejlesztést. Anno Syntex írt erről. S hogy kiben milyen érzést váltana ki ? Erre egyértelmű a válasz, bár magánvélemény. A játékunk szeretete a kulcsa. :) Ha van rá esély hogy idővel bővül a repertoár, az is inkább finomított ahogy Cyklon is írt erről, s Elvenári stílusú lehetne. :)
 

ElfAndie

Elf kid
Elolvastam az akkori hozzászólásodat kétszer is (most). Az érved az, hogy a fórum funkciója (idézem) "a tájékozódás, informálódás, különböző témák megtárgyalása és ötletelés, nem a trollkodás negatív visszajelzésekkel" Ezzel egyetértek. Kérdés, hogy ki, mit nevez trollkodásnak. Vannak emberek (nyilván ezekből kevesebb van itt a fórumon), akik már azt is rossz néven veszik, ha egy általuk felvetett ötlet vagy javaslat elutasításra kerül. S mindezt azért, mert amit javasoltak; ötletként felvetettek
- annak van ellenszere
- (egyenlőre) nincs rá lehetőség, hogy (akár technikailag) megvalósuljon
- ütközik az alapjáték elveivel
- nincs rá igény (kevés a támogatottság)
- már a játék része, csak nem tudják/akarják elfogadni stb.. (sorolhatnánk még)

Egy Fórum is hasonlóan működik. Ha van rá lehetőség, akkor miért ne? Illetve van egy olyan oldala is a dolognak, hogy ha a jelen ötlet már létezne - vagyis Smiley bőségben fürödnénk -, akkor kénytelen lennél elfogadni a dolog, hogy a fórum tagjai igen is használják és kihasználják az adott lehetőséget, lehetőségeket. Ugyan ez érvényes a játékra is. Bármilyen változtatást eszközöljenek (erre a legjobb példa "A Végtelenség Tornya - Ereklyét mindenkinek"). Kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy része a játéknak. Hangot adhatunk neki (meg is tesszük), hogy kifejezzük a nem tetszésünket, de attól még az úgy van és úgy is marad addig, ameddig. Most "1-2" új smiley behelyezése nehogy már felborítsa a Fórum rendjét, mert ha minden közösségi oldalon mindenki így állna hozzá, akkor, csak a korlátozott lehetőségek lennének. Igazán nem szeretnélek megbántani (gondolom most jön a "Trollkodás" a részemről), de a Főnix-kultusz feltámadása kibeszélőjében a játékhoz való hozzáállásod arra ad okot, hogy nem kell komolyan venni téged. Ettől függetlenül elfogadom és tiszteletben tartom a döntésedet/reakciódat. :) Én megpróbáltam, mert volt/van rá igény. Ha sikerül, sikerül, ha nem, akkor nem.

Szép napot.

Több érvem is volt/van. Múltkor, amikor ez a téma felvetődött, le is írtam őket, csak, mivel beszélgetés során mondtam el ezeket, így több kommentbe kerültek.
Nem akarom saját magamat ismételni, márpedig azt kellene tennem, ha reagálni szeretnék az érveidre.
Esetleg a "ha már lenne" részre annyit reagálnék, hogy nem tudok a feltételes móddal jelen szituban mit kezdeni. Ha öreganyám sárga lenne, ő lenne a villamos. De nem sárga. :)

Egyébként eredetileg nem terveztem a posztodhoz írni, csak úgy gondoltam, hogy mivel múltkor is hozzászóltam a témához, itt sem bújok el. :)

A személyeskedésedet viszont határozottan visszautasítom. Egyrészt nem érv, másrészt pedig én nem minősítettelek téged semmilyen formában, így nem nagyon értem, hogy mire fel engeded ezt meg magadnak.
Ha abból, ahogy egy játékot játszik az ember, te azonnal egy teljes jellemrajzot készítesz gyakorlatilag vadidegenként, akkor eléggé tévúton jársz. Ahányan vagyunk, annyiféleképpen viszonyulunk a játékhoz (meg minden máshoz is). Nincs két egyforma ember. Attól, hogy nem vagyok a pontos másod, még nem válok sem jellemtelenné, sem komolytalanná. Szóval ismételten kikérem magamnak a minősítgetést.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
A személyeskedésedet viszont határozottan visszautasítom
Szia!
Ez már nem az első olyan topic, ahol minden esetben "felkapodavizet" reakciót produkálsz. @Mihaszna testvérünk semmi rosszat nem írt, de Te valamiért mindent magadra veszel. Nyitott egy topicot, ami igen is megállja a helyét az ötlete részéről. Miért is ne lehetne pár kedves szmájli, színesebbé tenné a Fórumot. Biztosan nem lenne hányós, és fogomafejem a butaságtól szmájlik. Pedig olykor elkellene. Viszont az Inno nem engedné.....
Világbéke♥
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!
Ez már nem az első olyan topic, ahol minden esetben "felkapodavizet" reakciót produkálsz. @Mihaszna testvérünk semmi rosszat nem írt, de Te valamiért mindent magadra veszel. Nyitott egy topicot, ami igen is megállja a helyét az ötlete részéről. Miért is ne lehetne pár kedves szmájli, színesebbé tenné a Fórumot. Biztosan nem lenne hányós, és fogomafejem a butaságtól szmájlik. Pedig olykor elkellene. Viszont az Inno nem engedné.....
Világbéke♥

Szia!

Nem kaptam fel a vizet, hanem elmondtam szépen, kulturáltan, amit még hozzá akartam fűzni a korábban leírtakhoz.
Nem kötelező mindenkinek egyetértenie a régi játékosok fórumozó krémjével, szabad más véleményen is lenni, és azt szabad kulturáltan előadni. Ez történt, nem pedig vízfelkapás.

Az sem vízfelkapás, hogy a személyeskedést visszautasítom. Teljesen nyugodtan és higgadtan utasítom vissza, minden indulat nélkül. Szerintem egy beszélgetésben nincs helye, ahogy egy vitában sem érv.
Tőled sem fogadom el, szerintem hagyjuk is a személyeskedést. Legalábbis engem hagyjatok ki belőle, biztos vannak mások, akik vevők erre. Én nem. :)

És még mindig nem kaptam fel a vizet, hanem teljesen nyugodtan írtam mindezt. Peace! :)
 

Wiccara

Veterán
Az eredeti ötletért hatalmas köszönet @Wiccara-nak,
Aloha, én köszönöm, hogy jónak találtad ;)
Bevallom, kisördögi motiváció váltotta ki, és amenyire jó lenne, annyira ártana is.
Szűkebb rétegben, akikkel itt több éve koptatjuk a klavit, és ismerjük egymás habitusát, stílusát, utalását ( fagolyó) ez a plusz karakterbővítés nem sülne el rosszul, helyén tudnánk kezelni. Ellenben itt van példának okáért az egyik lelkes újoncunk - ElfAndie - aki még csak most fedezi fel Elvenar varázslatos világát, a tesóságokat, kalandokat, eventeket. Neki minden új, félremehetnek infók, félreérthetőek mondatok is, nemhogy 1-1 apró vigyori fej!
és fogomafejem a butaságtól szmájlik.
Óóóó, igen :D ismét gonosz vagyok, de a 98383. "lehessen fejlesztőket cserélni" verzióra én olyan szmájlit szeretnék, ami lefejeli a klavit. Akkor nem nekem kéne, és fejem se fájna..
Összességében, miután a való életben már megszoktuk - a Nagy Kék közösségi oldalon - drága jó Calyr költőien frappáns javaslata kapja a béke nobelt, imádom: "
lehetne pl. hosszúfürtű aranyeső gomb. Milyen szép lenne már! És tök egyértelmű törődés. :)
Ugyanezen az elven javasolt:
- Kisvirágú bársonyvirág (büdöske)
- Púpos egyrétűtapló
- Teknős pajzstetű" :cool::rolleyes:;)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Putyika

Veterán
Hali!

@Wiccara eredeti ötlete egyáltalán nem erről szólt és az nekem sokkal jobban tetszik, hasznosabbnak tartanám. De ez az ötlet se rossz, ezért kapott egy támogató szavazatot. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!


Az ötlet megvalósult más játékok esetén is a közelmúltban! A többi játék esetén további emojik érkeztek a fórumra, a játékkészítőinek is tetszik ez az ötlet, így várhatóan hozzánk is bekerülnek új emojik. :)

Köszönjük az ötlet Mihaszna, szerintem vehetjük továbbítottnak. :)
 

Mihaszna

Veterán
Köszönjük az ötlet@ Mihaszna, szerintem vehetjük továbbítottnak. :)

Wiccara az érdem szerzője, én csak amolyan háttér koreográfus voltam a történetben. ;) :)

Én köszönöm mindenkinek, aki hozzászólás vagy szavazás formájában nyilvánult meg, s remélem, hogy ha bármikor is megtörténne a fejlesztés, akkor senki nem veszi zokon, ha néha jókat derülünk. :)

(Az interakció nélküli ember egy olyan személy, aki egész életében egy maszk mögött él. (viszont kiválóan tud pókerezni)) :) ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Wiccara az érdem szerzője, én csak amolyan háttér koreográfus voltam a történetben. ;) :)

Én köszönöm mindenkinek, aki hozzászólás vagy szavazás formájában nyilvánult meg, s remélem, hogy ha bármikor is megtörténne a fejlesztés, akkor senki nem veszi zokon, ha néha jókat derülünk. :)

(Az interakció nélküli ember egy olyan személy, aki egész életében egy maszk mögött él. (viszont kiválóan tud pókerezni)) :) ;)

Természetesen, illetve figyelembe lesz az is véve, hogy a sértegetés és a nem korrekt megszólalásoknak ezekkel ne adjunk nagyobb teret. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent