• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Evolúciós épületek fejlesztése

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    75
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser5381

Vendég
Sziasztok!
Igazából biztos voltam benne hogy már feljött ez a téma, de nem találtam az ötletek közt, ha mégis ott van, akkor ez törölhetjük is.
Szóval az lenne a javaslatom hogy a közelmúlt (pl 1 év) eventjeinek evolúciós épületeihez fejlesztő bűbájt is dobjon néha barkácsolásra a varázsakadémia. Az alap épületeket nagyon jó hogy lehet készíteni, de fejlesztés nélkül nem sok értelmük van. Tehát legyen barkácsolható stonehenge, főnix, sellő, medveereklye is néha.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Igazából biztos voltam benne hogy már feljött ez a téma, de nem találtam az ötletek közt, ha mégis ott van, akkor ez törölhetjük is.
Szóval az lenne a javaslatom hogy a közelmúlt (pl 1 év) eventjeinek evolúciós épületeihez fejlesztő bűbájt is dobjon néha barkácsolásra a varázsakadémia. Az alap épületeket nagyon jó hogy lehet készíteni, de fejlesztés nélkül nem sok értelmük van. Tehát legyen barkácsolható stonehenge, főnix, sellő, medveereklye is néha.
Szia

Ördögöd van. Az általad felvetett ötlet valóban elhangzott már az 1.93-as frissítés kibeszélőjében, ahol én kérdeztem rá erre a dologra.

Én kérdeztem: "A Barna medve, Panda és Jegesmedve első szinű receptjei hozzáadásra kerültek a barkácsoláshoz. A többi fejlődő épülethez hasonlóan csak akkor lesznek elérhetők, ha az adott épületből sem a raktárban, sem a városban nincs egy darab sem."

Felmerült bennem a kérdés a Fejlődő épületek kapcsolatban, hogy aki "összebarkácsolja" őket (bele értve a Főnixes madár épületeket is), az honnan szerez hozzá ereklyéket, amik szükségesek lennének hozzá, hogy érjen is valamit, ne csak egyes szinttel "foglalja" a helyet?"


Hoshi válasza: " Nem törvényszerű, de pl eddig kalandokon, kihívásokon újra megnyerhetők voltak az ereklyék. Nyilván kevesebb, mint a fő eventen, de a fő event arra van, hogy ott szerezd meg őket, a kicsik pedig csak extra lehetőségek a pótlásra. Illetve elképzelhető, hogy a következő nagy eventen (értsd: következő főnix event húsvétkor stb.) újra elérhetők lesznek."

Szép napot. :)
 

Bildiko

Felderítő
Szia
Tehát, ha a következő főnixes eventnél lesznek fejlesztőim, akkor azt régebbi főnixre is fel tudom majd használni? Jól értem?
 

Rikari

Veterán
Szia
Tehát, ha a következő főnixes eventnél lesznek fejlesztőim, akkor azt régebbi főnixre is fel tudom majd használni? Jól értem?
Sok félig felépített Főnix van a városokban, így minden bizonnyal visszacsatolnak majd a fejlesztő ereklyékkel, hogy legyen benne motiváció, befejezni, vagy feljebb tolni a már letett Főnixeket. Elvenarban nem lehet azt mondani soha semmire, hogy itt a vége. Mindenhez lehet még hozzátenni, mindenből lehet egy újabbat építeni.
 

Krionosz

Újonc
Bajnoki utolsó ládájába vagy Akár Toronyba be lehetne rakni a fejlesztöket vagy Misztikus ládába akár véletlen szerüen .
Nagyonsok fejlödös épület van sokféle fejlesztövel igy örökké valoság pl 1 maci kombot összerakni / jeges maci , panda , barna maci / csak ez 30 fejlesztő.
Fönixek , valentin fa stb stb ...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

nagyane

Újonc
Sziasztok!
Igazából biztos voltam benne hogy már feljött ez a téma, de nem találtam az ötletek közt, ha mégis ott van, akkor ez törölhetjük is.
Szóval az lenne a javaslatom hogy a közelmúlt (pl 1 év) eventjeinek evolúciós épületeihez fejlesztő bűbájt is dobjon néha barkácsolásra a varázsakadémia. Az alap épületeket nagyon jó hogy lehet készíteni, de fejlesztés nélkül nem sok értelmük van. Tehát legyen barkácsolható stonehenge, főnix, sellő, medveereklye is néha.
 

nagyane

Újonc
Szerintem ez kiváló ötlet , mert aki később csatlakozik a játékhoz, mint én is az már ezeket az evolúciós épületeket nem tudja fejleszteni és akkor meg minek lehet megszerezni???? Támogatom !!!!
 

Putyika

Veterán
Úgy látom, hogy én leszek az egyetlen ellenzője, de ezt ebben a formában egyáltalán nem tartom jó ötletnek. Az akadémia már most is tele van számomra felesleges receptekkel. Szinte lehetetlen harci épületeket, eledelt gyártani. Ha ezekhez még csatlakoznának a rengeteg fejleszthető épülethez tartozó ereklyék....bele sem merek gondolni, hogy mennyi értelmes, számomra hasznos receptet kapnék barkácsolásra.
 

DeletedUser3513

Vendég
Úgy látom, hogy én leszek az egyetlen ellenzője, de ezt ebben a formában egyáltalán nem tartom jó ötletnek. Az akadémia már most is tele van számomra felesleges receptekkel. Szinte lehetetlen harci épületeket, eledelt gyártani. Ha ezekhez még csatlakoznának a rengeteg fejleszthető épülethez tartozó ereklyék....bele sem merek gondolni, hogy mennyi értelmes, számomra hasznos receptet kapnék barkácsolásra.
Ebben maximálisan igazad van - szóval az akadémiát is ideje lenne felturbózni kicsit
Ennek ellenére támogatom az ötletet, mert ugyan nem szeretem ezeket a növekvő épületeket, de ha már erőltetik, akkor legyen megszerezhető és maxolható mindenkinek - a most kezdőknek, az adott eventen szabadságon levőknek, ...
 

VednofQ

Felderítő
Támogatom az ötletet.
Részben a városban letett eventes épületek miatt. Pl. egy 6-os szintű Tűzfőnixet sikerült összerakni a legutóbbi Hidegtüzes főnix eventes és azutáni kalandon szerzett ereklyékkel, de fejleszteném még tovább is.
Illetve az Akadémiában elérhetőek és jelenleg is gyárthatóak régebbi eventek alapépületei. Az alapszinten nagyon kevés termelést és bonuszt adnak és ehhez képest sok helyet foglalnak, kifejlett korukban érdemesebb lerakni őket. Így vagy lehessen az Akadémiában jelenleg is gyártható eventes alapépületekhez fejlesztőket is gyártani, vagy vegyék ki ezeket az Akadémiából, mert akkor feleslegesen foglalják a receptes helyet.
 

Putyika

Veterán
Ebben maximálisan igazad van - szóval az akadémiát is ideje lenne felturbózni kicsit
Először fejlesszék, turbózzák fel az akadémiát és utána talán támogatni fogom a több recepttel járó ötleteket. ;)
Bár a mostani fejlesztéssel kicsit löktek rajta, és mintha több hasznos receptet kapnék, köszi érte a fejlesztőknek. :)
ha már erőltetik, akkor legyen megszerezhető és maxolható mindenkinek - a most kezdőknek, az adott eventen szabadságon levőknek, ...
Persze, legyen maxolható mindenkinek, de ne olyanok kárára akik nem tartanak rá igényt.
a toronyba kellene egy rejtekajtó, ami mögött egy kufárfukarvarázsló beváltaná az ilyenolyan fejlesztéseket egy joker-fejlesztőre. ;)
Na, ez már támogatásra méltóbb ötlet, ez nem hátráltatná azokat, akik nem szeretnének élni ezzel a lehetőséggel.
De ha jobban belegondolunk, akkor gyakorlatilag az egész ötlet szinte felesleges, kicsit értelmét veszítette, mivel a Főnix épületek és a Májusfa kivételével már nem barkácsolhatóak a fejleszthető épületek. Így már szerintem elég kevés játékost érint az ereklye barkácsolás lehetősége....
 
Fent