• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Eventen nyert ajándékok raktározása

Legyen raktárba visszapakolható az eventeken nyert jutalom?


  • Összes szavazó
    71
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Nem ingyen kaptunk, keményen megdolgoztunk érte, de helyszűke miatt sajnos törölni kellett sokunknak.

Támogatom és szavaztam is.
Ez így igaz! Sajnos én is sok szépségtől váltam már meg helyhiány miatt, én leginkább a téli nyereményeket nagyon sajnáltam kidobni, de dobtam ki gyémántért vásároltat is már:( Támogatom és szavaztam is, bízva a legjobbakban.
 

GreenKnight

Veterán
Én jobban örülnék neki, ha fejleszthetők lennének az eventes nyeremények a gyémántos cuccok mintájára. Mert mit kezdjek pl. egy 1-es szinten összeszedett unikornissal? Vagy lehet majd törölni és raktározni is?
 

DeletedUser

Vendég
Én jobban örülnék neki, ha fejleszthetők lennének az eventes nyeremények a gyémántos cuccok mintájára. Mert mit kezdjek pl. egy 1-es szinten összeszedett unikornissal? Vagy lehet majd törölni és raktározni is?
Hát remélem, hogy nem kell mindent magunkkal cipelni az örökkévalóságig. :D
Viszont az jutott eszembe, ha ezek valamelyike megvalósulna, nem lennének már olyan érdekesek az új nyeremények. Újabb event újabb épületekkel, mikor a meglévők is fejleszthetőek, mit érne? o_O Belefulladnánk a sok épületbe. :p
 

hedzsy

Újonc
nagyon jó lenne ha ez mostanában megvalósulna!!! :) nagyon nagyon sajnálok eladni szép megnyert épületeket, de most az elementálok korában muszáj lesz :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent