• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Eventek

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Szeretném javasolni, hogy legalább egyszer-kétszer egy évben legyen terület jutalom is az eventekben. Jelenleg olyan mértékben nem lehet kigazdálkodni a helyet az új épületeknek, hogy csak sok pénz befizetésével lehetne megoldani az elhelyezéseket.
Igen értem én, hogy pay to win jellege van, de a játék élményt annyira lerontja, hogy ha vásárolnék alkalmanként az érdekesebb akciók közül (pl épületek) akkor sem teszem, mert nem tudom hova tenni őket. Nagyon rossz irányba tart a játék....
A nehezen megszerzett ajándék épületek pedig jó lenne, ha eladásnál visszakerülnének az idézések közé és nem elvesznének.

köszönöm
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Az event feladatokat böngészőben is lehessen továbbléptetni mint a mobilos alkalmazásban.
igen jó lenne... és nem csak az eventeknél hanem a sima küldetéseknél.. ha már lehet pörgetni akkor ne szopás legyen
 

DeletedUser3

Vendég
A városnak meghatározott területe van. Ezek szét vannak osztva három kategóriára: kutatási bővítés, tartományi bővítés, prémium bővítés. Ha behozunk még egyet, akkor az egyiket csökkenteni kell, így a többi forrásból kapható bővítések száma veszik el. Nem elsz ilyen bevezetve egyhamar.
 
Fent