• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Event esélyesség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3281

Vendég
Ahogy nézem az event ideje alatt vagy 40 találkozot kell majd teljesíteni heloween en.
Nálam jelenleg a Nagyon nehéz területek vannak, amiket leharcolni lehetetlen a szintemen. Megvásárolni meg úgy szintén hisz event ideje alatt nem termelek annyi nyersit. Ezen fellűl szerezz egy xy mennyiségű kb 50 ereklyét, ez is java csak találkozókkal szerezhető be , akkor le kell boltolni vagy 100 találkozót. Hát azért ez már full túlzás egy kissé nem?

Úgy őszintén, miért nem lehet normálisabb Fair alapú eventet kitalálni amit nem csak a régi már nagy játékosok tudnak csak teljesíteni???
 

Erica

Veterán
Ezen fellűl szerezz egy xy mennyiségű kb 50 ereklyét, ez is java csak találkozókkal szerezhető be
Szia
Erre ha nem gond,picit rácáfolnék:nem csak találkozók alkalmával tudod az ereklyéket megszerezni,hiszen ott van a bajnokság is,amikor rengeteg ereklyét bezsebelsz.
A feladatsor nem egyszerü,de a Béta szerveren már sok kicsinek kész az event,tehát:megoldható.Ha lenne egy semmit mondó egyszerű feladatsor,akkor nem kellene megdolgozni olyan Itemért,ami lakost ad,és a városod fejlődését segíti.Minden feladat ad külön nyereményt is,olyanokat amit csak Event alkamával lehet megszereni.
Én nem találom ezt "fulll túlzásnak".
Legyen szép napod!
 

DeletedUser2263

Vendég
Egyetértek ! A kicsiknek nincs még annyi nyersanyaguk hogy teljesíteni tudnák a sok találkozót ., így hiába a sok megoldott feladat, ha a végén a sok ereklyeszerzés lehetetlensége miatt nem tudják befejezni az eventet !
 

DeletedUser2263

Vendég
Szia
Erre ha nem gond,picit rácáfolnék:nem csak találkozók alkalmával tudod az ereklyéket megszerezni,hiszen ott van a bajnokság is,amikor rengeteg ereklyét bezsebelsz.
A feladatsor nem egyszerü,de a Béta szerveren már sok kicsinek kész az event,tehát:megoldható.Ha lenne egy semmit mondó egyszerű feladatsor,akkor nem kellene megdolgozni olyan Itemért,ami lakost ad,és a városod fejlődését segíti.Minden feladat ad külön nyereményt is,olyanokat amit csak Event alkamával lehet megszereni.
Én nem találom ezt "fulll túlzásnak".
Legyen szép napod!
Szia ! Erre azért én rácáfolnék ! Bétán hiába vagyok testvériségi tag még is megrekedtem a két utolsó feladattal mert a találkozókhoz szükséges nyersanyagot nem tudom beszerezni . A bajnoksághoz is nyersanyag kéne ,amit tudtam harccal megszereztem de ez sem elég . Van bizony akiknek ez a sok találkozó gondot okoz . Nem a többi feladattal van baj csak ezzel a sok találkozóval ,mert nyersanyag híján nehéz a teljesítése . Szép napot kívánok !
 

DeletedUser2263

Vendég
Ilyenkor jön képbe a testvériségi segítség.Hogy hogy oldjátok ezt meg, rátok bízom,de biztosan van rá megoldás...;);););)
A testvérek segítenek is amit tudnak de a többség kicsi , így nekik sincs elegendő nyersanyaguk . Nem gondolnám egyedi a probléma , nagyon sok kicsi van a világokon ,csak lehet nem mindenki szeretne fejlődni, mint én :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Abba belegondoltatok, hogy a nagyobbaknak viszont a felfedezések időtartama okoz gondot?
Meddig tart felfedeznetek 1 tartományt? Nekem 2 nap...
 

DeletedUser2263

Vendég
Abba belegondoltatok, hogy a nagyobbaknak viszont a felfedezések időtartama okoz gondot?
Meddig tart felfedeznetek 1 tartományt? Nekem 2 nap...
Ha látod előre a feladatsort akkor tudsz tervezni , de ha nincs nyersanyag akkor hiába az előre gondolkodás .Én pl. apránként tudom csak összeszedni hol a testvérektől , hol a piacon , hol költve rá a kufárnál . Termelem folyamatosan növelve a manut de mivel nem bónuszos csak kicsiket lehet termelni egy találkozó meg elviszi az egészet már ha éppen elég rá.
 

DeletedUser3108

Vendég
A fenti hozzászólásommal csak azt akartam jelezni, hogy mindenkinél adódhat nehézség... :)
Amúgy teljesen egyetértek @Erica-val, hogy testvériségen belül azért egész jól lehet orvosolni a nyersanyag problémákat. ;)
 

unseen

Veterán
Az Event-ben, a 26-os és a 31-es feladat összesen 40 db találkozó teljesítését kéri, ez 5 tartomány. Egy tartomány felderítése csak nálam 50+ óra/tartomány azaz a minimum 250 óra mire mindet felderítem. Ez 10 és fél nap, és van összesen 12 nap az egészre..
A bajnoki találkozókat, eddig sem fogadta el egyik Event sem. :confused:o_O
További érdekesség:
20. feladat: Kutass ki 1 technológiát, vagy fejlessz egy épületet 20. szint fölé.
A testvériségem több tagja már végzett a techfával és minden épülete kész. Ismertük a bétáról a feladatlistát, így aki előre dolgozott és nekiállt új épületet felhúzni az is még csak 8-as szintű épületnél tart. Innen a 20. szintig eljutni márványmanu esetén is 42 óra.
A 29-es feladat is magában 2-3 nap..

Vagy én nem értek valamit?o_Oo_O
 

unseen

Veterán
Még szerencse, hogy az event 12 napon keresztül fut. ;)

Ok én le vagyok sz***mert csak 52 óra egy felderítés és én a legkisebbek között vagyok nálunk, de a többeknél ez 73-75 óra arra hogyan is elegendő a 12 nap? o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
73ó*5 tartomány az 365/24órával 15 nap akkor mire is jó a 12 nap? :confused::confused::confused:

Értem én hogy sárga és kereke van, de most ki is a villamos?!

PS: 10 és fél nap + 42ó + 2 nap = 12 nap?
 

DeletedUser

Vendég
Az Event-ben, a 26-os és a 31-es feladat összesen 40 db találkozó teljesítését kéri, ez 5 tartomány.
Sok-sok eventen vagyunk túl. Tudjuk, hogy sok találkozó, ereklye, miegymás kell hozzájuk. Fel vagyunk készülve, folyamatos felderítéssel és megoldatlanul hagyott találkozókkal. :)
20. feladat: Kutass ki 1 technológiát, vagy fejlessz egy épületet 20. szint fölé.
A testvériségem több tagja már végzett a techfával
Ha jól emlékszem, ilyen esetben rögtön teljesül a küldetés.
 

DeletedUser3

Vendég
Ezt a topikot lezárom.
Eleve a célja nem más, csak a hangulatkeltés.
A kisebb játékosok szerint csak a nagyok tudnak az eventen játszani. A nagyobb játékosok szerint csak a kicsik tudnak. Nyilván mindkét állítás nem állja meg a helyét, így nincs értelme ezt feszegetni.

Az eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseket, a megfelelő stílusban a kibeszélőbe várjuk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent