• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Esemény után esemény fizetőeszköz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Micu65

Felderítő
Sziasztok!

Ma reggel "örömmel" láttam, hogy a barkácsolásért kapott pontjaimat beválthatom Esemény fizetőeszközre :)
1582783988032.png

Van valami értelme?
Szép napot!
Micu
ui. Böngésző bezárás és megnyitás után is, tehát nem lokális frissítési gond.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!

Ma reggel "örömmel" láttam, hogy a barkácsolásért kapott pontjaimat beválthatom Esemény fizetőeszközre :)
1830 bővítmény megtekintése

Van valami értelme?
Szép napot!
Micu
ui. Böngésző bezárás és megnyitás után is, tehát nem lokális frissítési gond.
Ez valóban játékon belüli hiba. Tudnak róla és aki mégis begyűjtött egy olyan nyereményt ami eventes cukorka volna, azok jelezzék ezt a saját felületükön a Supporton és visszakapják a Vízióport, amit levett emiatt tőlük a rendszer. Javítják hamarosan a nyereménylistát.
 

Monster242

Újonc
Sziasztok!

Épp most tűnt el a barkácsolási jutalmak közül az event fizetőeszköz. Jobb később mint soha! :) Tehát ezt már javították közben.
Viszont én is úgy jártam ma reggel mint Micu, megkaptam a 150 db semmit a 100 vízióporért. Nosza írtam is a supportnak és dícséretes módon hamar választ is kaptam rá, mely szerint sajnálják, de így működik a játék. Ezt felháborítónak tartom, mert tudtommal a játék nem így működik, hanem ez egy hiba. Ezek szerint pofára megy, hogy kinek adják vissza a 100 vízióport és kinek mondják, hogy így működik a játék??? Szerintem aki így járt annak mindenképp visszajárna a víziópor. Remélem erre jutnak a supportosok is :)

Üdv: Monster242
 

Susanh

Erős harcos
Legalább nem vagyok egyedül. Kisebb városommal én is így jártam..,segítséget természetesen nem kaptam:rolleyes:
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!

Épp most tűnt el a barkácsolási jutalmak közül az event fizetőeszköz. Jobb később mint soha! :) Tehát ezt már javították közben.
Viszont én is úgy jártam ma reggel mint Micu, megkaptam a 150 db semmit a 100 vízióporért. Nosza írtam is a supportnak és dícséretes módon hamar választ is kaptam rá, mely szerint sajnálják, de így működik a játék. Ezt felháborítónak tartom, mert tudtommal a játék nem így működik, hanem ez egy hiba. Ezek szerint pofára megy, hogy kinek adják vissza a 100 vízióport és kinek mondják, hogy így működik a játék??? Szerintem aki így járt annak mindenképp visszajárna a víziópor. Remélem erre jutnak a supportosok is :)

Üdv: Monster242
Hadd osszak meg egy személyes tapasztalatot - ne add fel, és sikerülni fog. Ne hagyd annyiban, és írj róla új jegyet. Ha arra sem lesz megoldás, akkor meg ismét. Hivatkozhatsz arra, hogy másnak másféle megoldást adtak - és akkor ennek belsőleg utána fognak nézni.
Többen nézik ezeket, és nem mindig ugyanaz fogja kezelni, válaszolni. Szerintem nem érdemes róluk rosszat feltételezni - ők is emberek, ők is tévedhetnek, náluk is lehet olyan, aki épp elsieti vagy rosszul tudja,
 

Susanh

Erős harcos
Írtam újra a supportnak..,majd meglátjuk mi lesz.:) Bizakodó vagyok,már közeledünk a hétvègéhez ..hátha nem morcos mindenki:p:oops:
 

Monster242

Újonc
Hadd osszak meg egy személyes tapasztalatot - ne add fel, és sikerülni fog. Ne hagyd annyiban, és írj róla új jegyet. Ha arra sem lesz megoldás, akkor meg ismét. Hivatkozhatsz arra, hogy másnak másféle megoldást adtak - és akkor ennek belsőleg utána fognak nézni.
Többen nézik ezeket, és nem mindig ugyanaz fogja kezelni, válaszolni. Szerintem nem érdemes róluk rosszat feltételezni - ők is emberek, ők is tévedhetnek, náluk is lehet olyan, aki épp elsieti vagy rosszul tudja,
Köszi a tanácsot, nem adtam fel, annál sokkal erősebb az igazságérzetem :)
Az első megkeresésemre szinte azonnal válaszoltak, a másodikra még nem. Talán ez is lehet jó jel...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent