• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Ereklye kereskedés

  • Témaindító DeletedUser4286
  • Kezdés ideje

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    64
  • A szavazás lezárult .

Calyr

Veterán
nem baj ha nem érted, csak ne akard megmondani mit kell gondoljak-írjak-tegyek.
én nem kérdeztem tőled mennyit bajnokizol.
tudom hogy előttem vagy, igen, ezekhez az eredményekhez évek kellenek. Arra írtam a 161-et hogy feltételezed nem vagyok kezdő.
hagy rám ezt a topicot, leírtátok a véleményeteket hogy nem értetek egyet, a team figyelembe veszi.
Szia! Ne húzd fel magad - fórumos környezetben könnyű félreérteni egymást, plusz ez a játék néha csak rásegít arra, hogy az ember a legjobb jószándék mellett egy frankónmegmondásként adja elő a véleményét.
Emellett errefelé RED1 nem először keveredik kissé karcosabb jellegű eszmecserébe, és Green sem a végtelen jóindulatáról híres.
Ezzel együtt, amit mondanak, abban szerintem is igazuk van.

Ha nagyobb az ereklye felhasználásod, mint amennyit szerezni tudsz, alakítsd át úgy a stratégiádat, hogy biztosítsd a szükségleted. Én sem támogatom az ötleted, mert nem stratégia bővítés lenne, hanem direkt könnyítés.
Egyébként a Winyadoros városom kisebb, mint a tiéd, sokáig a fiam játszott bele (gyakorolt), én pár hónapja vettem át - a jelenség ismerős, de két környi bajnokival máris egyensúlyba tudtam hozni az ereklye dolgokat. Úgy, hogy az akadémián mindent lebarkácsolok, amit érdemes (harc épületek, gyorsítók, eledelek) - azaz SOHA nem hagyok ki egyet sem. Jobban meg kell nyomni a megfelelő bajnokikat, vagy a térképen olyanokból többet felderíteni, kis türelem kell és munka, és utána már egyenesbe jössz.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

DeletedUser3513

Vendég
Én minden Csere-Bere-Bazárt támogatok!
Legyen az sima ereklye, növekvő épület fejlesztő ereklye, épület - bármi.
Sőt egy korábbi ötletelésben egy Testvériségi épületet dobott be valaki, hogy testvériségen belül lehessen cserélni. Épületet meg kell szerezni, helyet kell szorítani neki, kibulizni a testvériségben, hogy mindenki éljen a lehetőséggel ... - remek kihívás :D
 

MesterAlma13

Erős harcos
sitadevi ötletét olvasva írok hogy ne sikkadjon el, sajnos nem indított külön kérést

Az eventek nekem is nagyon leszívták pár ereklye típusomat, nem győzöm pótolni a bajnokikon + tartomány szerzéssel, de hamar elfogy mert a következő event leszívja megint. Más ereklye meg ezres tételben porosodik a raktárban és soha nem használom fel.
A kissebb játékosoknak még nagyobb gond mert nem tudnak annyi tartományt teljesíteni vagy bajnokizni, ha barkácsolni akarnak nem tudnak olyan könnyen lépést tartani az event kéréseivel.

Az ötletcsíra: valami kis épületújdonság amiben lehet kraftolni, mondjuk a meglévő 2500 elixírből cserélni varázsporra vagy drágakő, kinek mi hiányzik. Az árfolyam belövését a fejlesztőkre bíznám, mondjuk 1:2....
Így mondjuk olyan lenne mint a kereskedés, csak ereklyékkel, nem manufaktúra cuccal.
Esetleg a kereskedésben a kufár hatáskörébe tenni?
a kereskedés típusokat mindig lehetne bővíteni, akár ezzel is
 

Gabriel70

Újonc
Megosztó ötlet. Bár a gyűjtögetés, bajnoki, varázsakadémia és optimális terület foglalás esetén minden ereklyét meg lehet szerezni...
De ha fejlesztőknek van idejük, akkor max a kereskedőbe bele teszik egy külön részbe az ereklye kereskedést azonos ár érték aranyban mint a többit.
Aztán az használja aki akarja...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
 
Fent