• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ereklye cserebere

DeletedUser5114

Vendég
Ereklyék cseréjét lehetővé valahogy lehetővé tenni. Globálisan, vagy csak a testvériségen belül.
 

DeletedUser3108

Vendég
Ereklye-piacra gondolsz?
Minden ereklye felhasználható, és amik most még nem tűnnek hasznosnak Neked, később bizony kelleni fognak. Az érző áruknál változni fog a termelés-bónuszod, a mostani deszka-tekercs-por helyett a márvány-selyem-drágakő ereklyék fogják a bónuszodat megemelni (elementál kortól). Ha már kikutatod a varázsakadémiát, látni fogod, hogy a bűbájok gyártásához is ereklyék kellenek. Arról nem is beszélve, hogy a felfedezésekkel, és a bajnokságokkal az ereklyék száma a Neked tetsző irányba módosítható.
Így hát bocsánat, de nem támogatom az ötletet. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
ez nem túl jó ötlet. dolgozz meg értük a 700% bonusz nem a fán terem
 

DeletedUser3513

Vendég
Szerintem a sellő-, főnix-, stb ereklyékre gondolt.
Ezen már én is töprengek egy ideje, mert persze a felesleget el lehet bontani az akadémián, de egy cserével meg lehetne csinálni azokat az épületeket, amiket nem sikerült befejezni.

Viszont, ha az árus ereklyékre gondolt, akkor jogosak a fenti hozzászólások. A varázslóknál még tele volt a padlás ereklyékkel, most az építményeknél meg már figyelnem kell, hogy miből gyártom a madáreledelt ;)
 

Calyr

Veterán
Ha a szintfejlesztőkre gondolt, arról én is írtam már régebben, de nem nagyon jött rá reakció.
https://hu.forum.elvenar.com/index....intfejlesztőinek-hatáskör-kiterjesztése.2686/

Ma jött ki egy új kaland a bétán - ott 2-2 db stonehenge és sellős szintfejlesztő a nyeremény, ami igen nagy valószínűséggel az élesben is így lesz.
Lehet most kellene újra nekifutni ennek, hogy többen látják-értik, hogy megy ez.
Nekem pl. a stonehenge és sellős szintfejlesztőket simán megérné akár 2:1-ben is beváltani főnixesre (már amit még nem barkácsoltam el :) ).
 

DeletedUser3108

Vendég
Szerintem a sellő-, főnix-, stb ereklyékre gondolt.
Szia,
Lehet, bár a városát megnézve fel sem merült bennem, hogy a fejlesztő-ereklyékre gondol.:oops:
Ha viszont mégis azokra vonatkozott az ötlet, akkor semmi kifogásom ellene, azt támogatom. :)
 

Mihaszna

Veterán
Nem támogatom. Ezen az alapon lehessen kereskedni a az Eventeken megnyerhető napi díjakkal is, hogy akinek nem sikerült megnyerni egy általa kiszemelt nyereményt, akkor felajánl valamit érte cserébe (másik épületet, ami neki nem kell).

Megjegyzés:
De ha már piac (kereskedelem), akkor ezen a szintkülönbséges áru csere-berén kéne korrigálni valamit, mert saját részről (remélem nem bántok meg senki vele), még mindig idegen, például az 5000 Elixír csere 19900 Tekercsre. Még abban az esetben is, hogy ha bónuszos vagyok belőle (hát még ha nem).
 

DeletedUser5114

Vendég
Én a Mágusakadémia nehézkes működésére gondoltam, igazatok ez így tényleg nem jó.
Talán ha meglehetne eggyel több szabadon kiválasztható ereklyét adni, hosszabb idővel ugyan, de mégis csak működne a gyártás.
Bár több nagy városban is csak 2 szintű akadémiát láttam. Lehetséges hogy a mágusakadémia mégsem olyan hasznos ?
 

Rikari

Veterán
Én a Mágusakadémia nehézkes működésére gondoltam, igazatok ez így tényleg nem jó.
Talán ha meglehetne eggyel több szabadon kiválasztható ereklyét adni, hosszabb idővel ugyan, de mégis csak működne a gyártás.
Bár több nagy városban is csak 2 szintű akadémiát láttam. Lehetséges hogy a mágusakadémia mégsem olyan hasznos ?
A Varázsakadémia az egyik leghasznosabb épület a városodban. A fejlesztése az, ami nem annyira könnyű, mert nem a városban termelhető (lakosság-alapanyag-arany-nyersanyag) befektetést igényel. Valószínű ezért látsz még sok városban kevesebb kimaxolt Akadémiát. Ha valaki nem költ a játékára külön pénzt az is fel tudja húzni csak sokkal lassabban. Adnak már a Kívánságkutak, a Magasság Tornya és a Varázsakadémiában elért Gyűjtőládák is gyémántot némi szerencsével. Minden esély megvan arra, hogy idővel lehessen emelni a szintjét és akkor több bűbájt, katalizátort gyárthatsz, amivel pedig jobban teljesíthetsz és fejlődhetsz, plusz ha feladatok is ezt kérik sikeresebb leszel. Az ereklyék hiányát a bajnokságok rendszeres teljesítésével, a térképen lévő tartományok meghódításával és újra visszakanyarodva, a Varázskadémiában felbukkanó gyártási lehetőségekkel is tudod pótolni. Többször tekints rá a Főépületed ereklyekészletére és célirányosan hajts arra, amit kevésnek látsz. Én nem cserélném az ereklyéket a piacon, mert mindig nézem miből állok jobban és azzal gyártok pl. a Varzázsakadémiában Tűzfőnixhez Kisállateledelt. A bajnokságaimat is sokszor ehhez igazítom, amiből kevesebb ereklyém van, azt kicsit jobban megnyomom.
Ha az eventeken eddig megszerezhető főépületek (Főnixmadarak- Stohenge- Sellőparadicsom) ereklyéire gondoltál, melyek áldásként jelennek meg a raktárban, azokat sem cserélném el. Simán látok benne további szintemelési lehetőséget is, amikor szükségem lesz rájuk. Miután sosem tapasztaltam véglegességet a városépítésben, így szerintem azok még hasznosak lehetnek később, ha pedig nem, akkor örömmel veszem a hasznukat amikor töredéket kell csinálnom. Egyébként sincs belőlük olyan sok, és én nem vagyok egy herdálós fajta.
Minden mindennel összefügg, és ha idővel egyre jobban átlátod a játékot, akkor a céljaid pontosabbak lesznek, ezáltal hatékonyabb is leszel és leginkább gondolsz majd a jövődre is. Ehhez kívánok neked szorgalmat és kitartást, ami kevésbé "Patópálos". ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Mi az a magasság tornya és hogyan ad gyémántot ?
Ha jól emlékszem a 3. fejlettségi szinttől mindenkinek megjelenik egy fehér torony a városának bal szélén ez a Végtelenség (Magasságok) Tornya, amiről beszéltem. Nem tudom elérted e a városoddal azt a szintet, hogy megkapd ezt. Ebben harcok és tárgyalások útján, ha sikeres vagy leesik némi gyémánt is a megszerzett ládikákból.
 

DeletedUser4917

Vendég
Ja az oké azt hittem valami olyan épület amiről nem tudok , én csak végtelenség tornyának ismertem , köszi a gyors válaszokat :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Rosszul fogalmaztam, bennem Magasságok Tornyaként rögzült, de legközelebb odafigyelek erre. Nem akartalak félrevezetni.:oops:
Nem probléma , a lényeg 3 helyről is jöhet gyémánt .
Ereklyék meg dögivel lesznek a raktárban ha az ember vagy elf bajnokizik rendszeresen .
 
Fent