• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ereklye Bajnokság

Tyuri

Felderítő
Sziasztok.

Tapasztalta valaki a tegnap befejeződött ereklye bajnokság után, hogy nem a megszokott jutalmakat kapta, hanem 136 Rúnaszilánkot ( Rewards ) ???
Mivel nem emlékszem arra , hogy a bajnokság elején ezt ajánlotta volna fel jutalomként, addig nem akorok hibát bejelenteni, amíg nem tudom hogy másnál is így van - e.

Üdv : Tyuri
 

gilingalang

Veterán
Nem számoltam össze, de szinte mindenből volt 4-5 darab a 10 ládában... tényleg sokkal több, mint amennyi szokott lenni. Lehet, hogy szándékos emelés volt, nem? Hátha a tp áldások is kapnak ilyen boostot jövő héten. :p
 

Tyuri

Felderítő
Nem számoltam össze, de szinte mindenből volt 4-5 darab a 10 ládában... tényleg sokkal több, mint amennyi szokott lenni. Lehet, hogy szándékos emelés volt, nem? Hátha a tp áldások is kapnak ilyen boostot jövő héten. :p

Nekem pont az a gondom, hogy amit szokott adni ősi csodákba helyezhető tp-at. . azt nem adta....
Csak a Rúnaszilánkokat de azt sokat....
 

DeletedUser683

Vendég
Nekem pont az a gondom, hogy amit szokott adni ősi csodákba helyezhető tp-at. . azt nem adta....
Csak a Rúnaszilánkokat de azt sokat....
Megadja az, csak ha játékban vagy éppen, amikor osztja a jutalmat, frissíteni kell a böngészőt, ha azonnal akarod látni. Szinte biztos vagyok benne, hogy megkaptad. Ha mégse, az nagyon egyedi eset lenne, akkor vedd fel a kapcsolatot a support csapattal, és megnézik.
 
Fent