• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Erőteljes Ellátás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2286

Vendég
Velem már előfordult, hogy rárakom a bűbájt a műhelyekre, termelgetek, termelgetek és egyszer csak azt látom, hogy az egyik műhelyen nincs bűbáj, viszont a mellette levőn duplán (időtartamra). Az elsőnél még arra gondoltam, hogy biztos félrenyomtam, de a harmadik-negyedik alkalommal már gyanús, hogy ennyire gyakran nem lehetek béna. Más találkozott már ezzel?
 

DeletedUser2286

Vendég
Ma ismét megtörténik (épp folyamatban van). Így majdhogynem veszítek két műhelyt és egy bűbájt, mert az egyik műhely nem termel 3x annyit, a másikat pedig nem használom éjjel 3-4-ig.
:mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Velem is megtörtént ez régebben sokszor. Amióta odafigyelek, már kevesebbszer. Szerintem ez nem hiba. Oda kell figyelni, hogy az épület melyik részére nyomunk. Az alapterülete számít, azt kell eltalálni. Ami ugye egyre magasabb épületeknél egyre nehezebben látható. Valamint nem szabad nagyon gyorsan nyomogatni egymás után. Csak akkor nyomok a bűbájjal, ha látom, hogy azt az épületet jelöli ki a föléállással, amelyikre nyomni akarok. Nekem ezek váltak be, így kevesebbet hibázok.
 

Putyika

Veterán
Egyetértek, szerintem sem hiba! Velem is előfordult, sőt néha a termelés indításnál is mellényomok! :oops: Pont ezért utálom ezeket a műhelyeket és az acélmanukat....túl keskeny a 3 kocka és nehéz eltalálni! :rolleyes:
 

DeletedUser2286

Vendég
Kiralyno és Putyika!

Az a helyzet, hogy ez igenis hiba. Vagy tudtok olyanról, hogy a lerakott bűbáj "átpakolható" másik műhelyre? Ugyanis nem az történik, amit feltételeztek (béna a hülye és mellényom:D:p), hanem a műhelyekre rakom a bűbájokat, termelek, termelek, minden rendben, jól működnek (200%), mindegyik a "helyén" van. Aztán egy idő után azt látom, hogy az egyik műhelyen nincs, a mellette levőn pedig duplán. Azért is veszem észre, mert a betakarításnál nem egyforma mennyiséget jelez. Pedig előtte hosszú percekig igen.
 

Putyika

Veterán
Ezt nagyon érdekesnek találom, ilyennel még nem találkoztam! Mint írtam is, az már velem is előfordult, hogy félrenyomtam, de amiről te írsz az igen fura jelenség! :eek:
Szerintem írj a supportnak és akkor ha jól tudom, ők meg tudják nézni, hogy pontosan mikor és melyik műhelyre raktad a bűbájokat!
 

DeletedUser3

Vendég
Vagy tudtok olyanról, hogy a lerakott bűbáj "átpakolható" másik műhelyre?
Ilyen funkció nincs a játékban. Épp ezért elképzelhetetlen, hogy ez történjen.
Több ilyen bejelentett esetet is megvizsgáltunk a supporton, és mindegyik esetben félrekattintás volt a ludas. Ahogy fentebb írták, jobban oda kell figyelni ezekre.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent