• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Elveszik az erőteljes ellátás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az erőteljes ellátást próbálnám használni, de pár perc múlva eltűnik az épületről.
 

DeletedUser1238

Vendég
Sziasztok ! A nyári napforduló egy erőteljes ellátás bűbáj előállítást kért tegnap.Mára meglett,de nem fogadta el.Köszi a segítségeteket előre is.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ! A nyári napforduló egy erőteljes ellátás bűbáj előállítást kért tegnap.Mára meglett,de nem fogadta el.Köszi a segítségeteket előre is.

Én is így jártam. Tegnap kérte, ma reggelre meglett, de hiába. :(
 

DeletedUser

Vendég
helló készítettem két erőteljes ellátás bűbájt de csak egyet írt jóvá nézzetek utána légyszives bár mire sikerül talán vége a Wonky Walters játéknak, egyébként meg nem tudom ki találja ki a feladatokat de ha határozott idő van megadva a játékra akkor nem ilyen feladatokat kellene adni mint hogy fedez fel 11 tartományt még ha időbe is a gépnél tudnék lenni valaki számoljon már utána menyi idő lenne nekem ez a feladat tehát csak annyit akartam hogy megoldható feladatok legyenek . Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
helló készítettem két erőteljes ellátás bűbájt de csak egyet írt jóvá nézzetek utána légyszives bár mire sikerül talán vége a Wonky Walters játéknak, egyébként meg nem tudom ki találja ki a feladatokat de ha határozott idő van megadva a játékra akkor nem ilyen feladatokat kellene adni mint hogy fedez fel 11 tartományt még ha időbe is a gépnél tudnék lenni valaki számoljon már utána menyi idő lenne nekem ez a feladat tehát csak annyit akartam hogy megoldható feladatok legyenek . Köszönöm.
Szia! A bűbájjal kapcsolatban a játékban írj a Supportnak, ott tudnak vele foglalkozni!
A "fedezz fel 11 tartományt" pedig egy elírás most az eventben, 11 találkozót kell teljesíteni (vagy 2 bűbájt készíteni).
 

DeletedUser1432

Vendég
...ha határozott idő van megadva a játékra akkor nem ilyen feladatokat kellene adni mint hogy fedez fel 11 tartományt ...
Ez elírás, 11 találkozóval tovább lehetett lépni (szerk. ha olvasnék, látnám, hogy Kiralyno már megírta :oops: )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent