• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elvenar App Microsoft Storeból

nlstemplar

Veterán
Sziasztok

Találtam egy Elvenar app-t a Microsoft Storeban, felraktam, indítás után választhatók, hogy új fiókot regisztrálok, vagy bejelentkezem a meglévővel, de hová is?
Mert szerver választást nem találok benne. Se kijelzést, hogy melyik szerverre csatlakozna.

Pobáltam bejelentkezni, de azt írta sikertelen. Tehát automatikusan nem találjak meg a szervert amin regisztrálva vagyok.

Szoval hová és hogy lehet bejelentkezni benne?
Esetleg csak a béta szerverre lehet belépni? Vagy csak az angolra?
A Storban levő leírás halgat erről. Az Inno honlapján egyáltalán nem találtam infót róla.
 

Calyr

Veterán
Más nyelvű szerverre (angol, vagy béta) biztos nem tudsz belépni vele, mert ezekre külön kell regisztrálni. Elvileg ha a bejelentkezési adatok megvannak, utána dobja fel a rendszer, hogy melyik világra szeretnél belépni (és amelyiken nincs városod, azt fel sem fogja ajánlani). Te ezek szerint ide nem jutsz el, tehát a bejelentkezési adatok nem okésak.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Nekem is van elvenar alkalmazásom. Sajnos nem lehet egy odőben többször magnyitni. Èn akkor szoktam hasznàlni, ha az Edge folyton befagy (bizonyos webhelyektől pl.:aternos.org stb.)
 
Fent