• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Elutasíthatóak legyenek a feladatok

Kira7

Veterán
Mikor új fajt kezdünk mindig kapunk hozzá feladat sort. A javaslatom az lenne hogy a feladatsorban ne legyen kötelező feladat ha nem el lehessen utasítani. Amennyiben nem csinálom meg a feladatot és úgy hagyom , a fejezet befejezése után egyenként végig tudok menni ezeken a feladatokon, akkor már mindet el is tudom utasítani is. Ugyan ezt meg lehetne csinálni a fejezet alatt is. Most már néha olyan feladatokat kér kötelezően amit semmi értelme nincs meg csinálni. Pl. csapatszellemnél mi szükség van 6 üdvözlésterére kötelezően ?
 

Zaron

Felderítő
Csak megjegyzem, hogy nem minden fejezet befejezése után lehet minden feladatot elutasítani (lásd Elementálok).
 

sleeky41

Veterán
Mikor új fajt kezdünk mindig kapunk hozzá feladat sort. A javaslatom az lenne hogy a feladatsorban ne legyen kötelező feladat ha nem el lehessen utasítani. Amennyiben nem csinálom meg a feladatot és úgy hagyom , a fejezet befejezése után egyenként végig tudok menni ezeken a feladatokon, akkor már mindet el is tudom utasítani is. Ugyan ezt meg lehetne csinálni a fejezet alatt is. Most már néha olyan feladatokat kér kötelezően amit semmi értelme nincs meg csinálni. Pl. csapatszellemnél mi szükség van 6 üdvözlésterére kötelezően ?

A feladatsornak az lenne a lényege, hogy segítséged adjon miből hány db kell ahoz, hogy megfelelően tudj haladni.
Én úgy csináltam meg, hogy leraktam 6 üdvözlésterét majd mikor elfogadta a feladatsor 3 beraktam a raktárba :) és már folytattam is tovább. Néha érdemes egy kicsit taktikázni és akkor már nem kell az elutasítás sem.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Sziasztok
A Faji feladatsorok sok esetben útmutatást adnak, az új fajoknál. Persze van benne pár olyan amit nem értek, mert a feladatot feleslegesnek találom a haladáshoz, de többségében segítség. Ha minden feladat elutasítható lenne, már semmi kihívás nem lenne a játékban. Végig szaladunk a fajokon, majd lelépünk, mert unalmassá válik. Nem támogatnám, kellenek azok az elutasíthatatlan feladatok.
 

Wiccara

Veterán
a fejezet befejezése után egyenként végig tudok menni ezeken a feladatokon,
Bizony, milyen jó, hogy már átlépéskor elutasíthatóvá válnak! Régen biza ez nem volt így, végig kellett rágnia magát az embernek, ha akarta csinálni.
Másrészt ezek a feladatok szándékos fékek a játékban. Éppen azért van, hogy lassabban, körülményesebben, sakkozva, gondolkozva, variálgatva szórakozhass a fajokkal. Az érte kapott jutalom is időnként felettébb szórakoztató, bár nálam az 1 arany jutalom nem okozott röhögőgörcsöt.
Nem látom értelmét menet közben is elutasíthatóvá tenni, mert akkor gyakorlatilag tetszik/nem tetszik szelektálás lenne, nem lassítás.
Aki gyorsan akar végigrohanni, az meg visszamenőleg elutasítja őket, amire már jóideje megvan a lehetőség.
 

Kira7

Veterán
A feladatsornak az lenne a lényege, hogy segítséged adjon miből hány db kell ahoz, hogy megfelelően tudj haladni.
Akkor nem is szólnék érte, de értelmetlen feladatra költsek el több mint fél milla érző árut ami lényegében kuka mikor nincs szükség rá mint te is írtad 3 egyből be is tetted a raktárba.
Sziasztok
A Faji feladatsorok sok esetben útmutatást adnak, az új fajoknál. Persze van benne pár olyan amit nem értek, mert a feladatot feleslegesnek találom a haladáshoz, de többségében segítség.
Egyre több értelmetlen feladatot kér amit ha kiszámolsz nem éri meg csinálni. Amennyiben befejeztem a fajt akkor egyenként végig mehetek a feladatokon és mindet el is utasíthatóm. Lényegében ha akarom akkor csak a gyémántost csinálom meg és annyi , akkor közben miért nem lehet már elutasítani ami a te játékodhoz értelmetlen? A PP nem tudod csak az üdvözléstere helyett felhasználni és akkor abból kér 6-t....ez se nem útmutatás se nem segítség...ja és ha megcsinálom a 6-t kapok érte 4 db erőteljes ellátást......
 

Kira7

Veterán
Másrészt ezek a feladatok szándékos fékek a játékban.
Tudom hogy ezek is a lassításra vannak és előre borítékolom hogy nem fog ebben se változni semmi. Úgy hogy ezt se fogom meg csinálni mint az előzőt se és szép lassan egyre többen fogják ezt csinálni.......
 

Putyika

Veterán
Akkor nem is szólnék érte, de értelmetlen feladatra költsek el több mint fél milla érző árut ami lényegében kuka mikor nincs szükség rá mint te is írtad 3 egyből be is tetted a raktárba.
Azért érzed értelmetlennek, mert nyilván pp-vel nyomod végig a fajt. Ha rendesen csinálnád bizony kellene az a 6 terecske.
Én inkább a pp-t szüntetném meg....mióta bevezették nagyon közel került a játék a fagolyó szintjéhez. Szerintem erre már rájöttek a fejlesztők is és próbálják ellensúlyozni azzal, hogy kevesebb szerep jut neki és sok mindent kell valóban legyártani, nem elég csak a portált felhúzni, mint egyes fajoknál, de....
Ha a feladatok is elutasíthatóak lennének, akkor már tényleg nem lenne a játékban minimális kihívás se. Ezt a fajt is csak addig találtam érdekesnek amíg minden épületet maxra húztam és voltak feladatok amikért küzdeni kellett. Most már csak a dögunalom van....4 órás termelések, 2 órás portál termelés, nem kell a játékra sok időt fordítani.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Kira!

Az előttem szólók bőven kifejtették:
nem lenne a játékban minimális kihívás se
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Fent