• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva elutasítható küldetések

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Ma reggelre végre sikerült kikutatnom a Drágakő-manufaktúra feladatot.
Ezután megkaptam az Elixírmanufaktúra kutatás feladatot (41 könyv). Ezzel nem is lenne semmi gondom. Majd csak meglesznek hozzá a könyvek, mint a korábbi feladatokhoz is.
http://kepkezelo.com/images/hc1jkyzex88hvicbu9os.jpg
index.php
Ami bosszantó az egészben az, hogy amikor a kihelyezett Drágakő-manufaktúrám elkészült, a következő, ugyan elutasítható feladatot kaptam.
A problémám pedig ezzel az, ha elutasítom, akkor többször már nem jön vissza - hiába szeretném teljesíteni -. Ezt már korábbi - ilyen feladatok - elutasítások alkalmával tapasztaltam.
Mivel nem szeretném elbukni az 1 napos bónuszos feladatokért, a napközbeni lakóházbővítés, egységkiképzés, arany- és áruszerzés, stb. feladatokért járó jutalmakat, ezért inkább elutasítom.

Nem azzal van a problémám, hogy vannak ilyen feladatok. Persze legyenek, de ne egyből, mert az ilyenekkel teljesen elveszik nem csak az én, hanem szerintem sokak kedvét a játéktól.
--------------
Közben elutasítottam és kissé elszállt az agyam, amikor a következő, ugyan elutasítható küldetést megláttam.
Még a 7.Városbővítés is odébb van. Akkor a 8.?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser262

Vendég
az elutasítható küldetések visszajönnek körforgás van, már nem egyszer kaptam vissza olyat amit régebben elutasítottam ;)
 

Xenia

Veterán
az elutasítható küldetések visszajönnek körforgás van, már nem egyszer kaptam vissza olyat amit régebben elutasítottam ;)
Szia csincsin!

Igen, tudom hogy körforgás van egyes feladatoknál. Nálam is van 9 feladat, ami folyamatosan forog, viszont az ilyen fajta feladatok még eddig soha nem jöttek vissza.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem minden elutasítható küldetés jön vissza. Ennek oka az, hogy a játékosok mérlegeljék, megéri-e nekik a küldetést most megcsinálni, vagy sem.

Nem mellesleg: a küldetésrendszer átdolgozás alatt van. Türelmeteket kérjük, amíg az egész rendszer kiforrja magát. :)
 
Fent