• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Eltűnt falvak, chat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser761

Vendég
Sziasztok!
Úgy néztem még nem írta ki senki ezt a hibát. A térkép szélén eltűntek falvak. Tegnap 2 nem látszott, ma már 5 nincs meg.
Új hibaként jelent meg még nálunk, hogy a chat nem jelzi, ha írnak rá.

Köszi a választ!
tomori
 

DeletedUser761

Vendég
Közben egy másik oldalon megtaláltam a választ, de nem tudom, hogyan töröljem a jelentést.
 

DeletedUser256

Vendég
Majd offolják és archiválják a moderátorok, Te nem tudod törölni. :)
 

DeletedUser761

Vendég
Amúgy nagyon nagy tételben tűnnek már el a falvak, de nincsenek újak helyettük. Ez jelentős hátrány arany szempontból az ott lakóknak. Körülöttem 100-ból, ha 10 aktív játékos van. Eddig csak a piacon éreztem csak a térképhelyem hátrányát, most már az aranygyűjtésnél is fogom.
 

DeletedUser25

Vendég
nagyon nagy tételben tűnnek már el a falvak, de nincsenek újak helyettük
Újak csak akkor lesznek, ha új játékosok regisztrálnak.
Ez jelentős hátrány arany szempontból az ott lakóknak.
Mint annyi minden más, a szomszédi/térkép koncepció is alapjaiban rossz. Állítólag "már dolgoznak" azon (értsd, hegesztenek :)), hogy ezt kompenzálják valamiképpen.
 

DeletedUser761

Vendég
Kezd mérgesítő lenni a játékos törlés.
Eddig dühöngtem rajta, miért nem törlik őket, ha már több, mint 30 napja nem játszanak. Most végre törlik őket, de nem jönnek helyettük újak. Nem lehetne, hogy az új regisztráció törölje őket?
Sokaknak nincs kereskedelmi lehetősége, mert nincs körülöttük aktív játékos, így minden termelőből kell fenntartaniuk, de így meg alig termelnek. A kufártól tudtak valamennyit szerezni, de most meg az aranyhoz jutásuk jelentős részét vesztik el.
Biztos az a cél, hogy elvegyétek a kedvüket a játéktól?
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba nem hiba és a témát nyitó kérésére zárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent