• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Elkészültem, de mégse egy feladattal

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Micu65

Felderítő
Windows 10 alatt, Firefox 71.0 változatban HTML-es támogatással a következő helyzet állt elő:
1575632472668.png
Üdv!
Micu
 

Deleted User - 204368

Vendég
szerintem nincs kész. valószínűleg 100406-t alapanyag kell neki amit 100k-nak van rövidítve és neked csak 100320 alapnyagod van. számok csak kitalációk. szedj még hzzá kis alapot
 

Micu65

Felderítő
Gyanítottam és szedtem, de akkor is egy "aranyos" állapot, hogy nem tudom 7 vagy 700 eszközt bontsak még ki.
 

Deleted User - 204368

Vendég
elhanyagolható probléma. 100k-nál azaz 1k már nem oszt v szoroz
 

Lupuj

Erős harcos
elhanyagolható probléma. 100k-nál azaz 1k már nem oszt v szoroz

Szia!
Hoppá! Ismét egy ostoba helyzet a "k" miatt!
És ... NEM, nem elhanyagolható probléma, hanem JAVÍTANI VALÓ - szándékosan okozott - HIBA!!!
Most nem írhatod azt, hogy "Jaj, jaj, nem fér ki!". Mert ez volt az általános mellébeszélés. Itt milliárdos értékek is elférnének.
Mi bánatos t_k_m_rt nem lehet értelmesen kiírn egy bőven kiférő 6 (esetleg 10) jegyű számot?
Csak azért, hogy szívjanak a játékosok?
 

DeletedUser3

Vendég
Ilyen esetekben mindig a supporton tudunk segíteni.

@Lupuj - ezt kérlek fejezd be.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent