• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Elhagyatott városok hasznosítása

DeletedUser5159

Vendég
Nemrég kezdtem egy új várost, gondoltam megnézem, hogy a szomszédaim milyen szinten állnak.

Ekkor tapasztaltam, hogy több inaktív város is van a közelembe, amit nem 1-2 hétre hagytak magukra városukat, hanem több éve gazda nélkül állnak. (pl.: mellékelt kép.)
1.png
Arra gondoltam, hogy valamilyen módon ezeket a városokat jó lenne hasznosítani pl.: ha valaki 1 évnél több ideje nem jelentkezik be és fejleszti akkor a szomszédok jogot formálhassanak rá.

Úgy gondolom kár lenne hagyni, hogy ezek az „üres” városok csak úgy törlődjenek.
 

Csatolmányok

  • 1.png
    1.png
    24,3 KB · Megtekintések: 4

Wiccara

Veterán
Szia,

szép város, nem csoda hogy megtetszett :)
Mint látod, van jócskán gyémántos épület is, ezért nem törlődött. A tulajdonos ( tekintve, hogy csak az utóbbi időben folyik a vízcsapból is gyémánt )
kemény pénzt ölt a játékba. Ezért ez kizárólag az övé, jogot tartani rá etikátlan lenne! Ritkán ugyan, de előfordul, hogy visszatérnek, te se örülnél, ha a nyaralódba idegenek költöznének a következő látogatásodra.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Ennek a funkciónak a bevezetése nincs tervben.
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

DeletedUser5159

Vendég
Nem amiatt vetődött fel bennem a kérdés, mert azt néztem, hogy mennyi pézt öltek bele és mennyi különleges vásárolt épület van.

Ha ez jött le akkor elnézést kérek.

Csak szomorúnak tartom, hogy ezek a városok is amibe sok munka van egyszer csak törlődni fognak.

Persze megértem ezt a véleményt és tiszteletben tartom, köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed.
 

DeletedUser5159

Vendég
Akkor még jobban elnézést. Nem tudtam, hogy ilyen esetben ezek megmaradnak és nem törlődnek.

Ez az én tudatlanságom volt. Sajnálom
 

Rikari

Veterán
Nem tudtad, mert nem ismerted a városok törlésével kapcsolatos szabályokat, ami egyáltalán nem baj. Nem törlődnek azok a városok, ahol a tulajdonos gyémántért vásárolt hozzá valamit. Azok a városok sem törlődnek, ahol már a 3. fejezeten túl van a tulajdonosa és ezután hagyja csak abba. Megpróbáltam ezekre most rákeresni, hogy idézhessem neked, de sajnos időszűkében vagyok, így csak emlékezetből írtam.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent