• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

Siorna

Veterán
54
Nahát, lemaradtam a Nagy Pillanatról: az Új Ember megjelenéséről!
De hátha még nem késő...
Éljen Kingu!!!!!!!:D
 

Tejinashi

Erős harcos
Beszállok én is :)
55

Viszont az nem derül ki sehol, hogy egy nap egy ember hányszor adhat meg új számot. Magyarul, ha én egy nap tízszer lépek be ide, akkor mind a tízszer adhatok meg új számot, vagy csak egyszer? Csak mert ha tízszer, akkor én ideírok negyvenöt posztot egymás után, mindannyiszor egyel növelve a számot....
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
54
Nananana! Bárhányszor írhatsz, de csak MÁSVALAKI bejegyzésére adott válaszban. Azaz saját magaddal nem játszhatsz - de annak mi értelme is lenne? :p (Nem mintha az egész játéknak bármi értelme is lenne, de legalább csináljunk úgy...)

:DEgyébként meg: elfek csak egyszer írhatnak egy nap, emberek bárhányszor :D (Ez persze nem igaz, sajnos!!!!)
 

Tejinashi

Erős harcos
54
Nananana! Bárhányszor írhatsz, de csak MÁSVALAKI bejegyzésére adott válaszban. Azaz saját magaddal nem játszhatsz - de annak mi értelme is lenne? :p (Nem mintha az egész játéknak bármi értelme is lenne, de legalább csináljunk úgy...)

:DEgyébként meg: elfek csak egyszer írhatnak egy nap, emberek bárhányszor :D (Ez persze nem igaz, sajnos!!!!)
Az elfek tovább élnek, így többet fognak beírni :)

55
 

Siorna

Veterán
55
Tuti csapat: az volt! Értelem: az nem annyira :D

Az elfek mindig többet írnak és többen vannak.
Bakker: Lehet, hogy megfejtetted? Ezért hajtom én itt feleslegesen a mókuskereket? Bááááár: annak idején Bere és Norki a kevesebbet írással is legyűrt Benneteket. Szóval akkor mégsem! Van remény!
 
Fent