• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva Elakadt a feladat, nem megy tovább!

Thobias

Újonc
Az 53. feladatnál tartok ahol az volt a kiírás, hogy "Használd az Egységfeltöltőt 3 alkalommal vagy oldj meg 3 Találkozót."
Egy darab egységfeltöltőm volt, azt betettem, mert arra számítottam, hogy nyerek még, mert tegnap az volt a Napi Exluzív ajándék.
Sajnos nem jött össze több, ezért nekiálltam Találkozókat csinálni, tegnap is és mais, összesen már legalább 15-öt, de nem megy tovább a feladat.
várja a további két Egységfeltöltőt, de azt nem tudok szerezni, így nem tudok tovább haladni. Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm a segítséget,
Thobias.
 

creatin

Erős harcos
Nekem 3 tárgyalással (azaz áruk beadásával) vitte (függetlenül attól, hogy használtál-e előtte már egységfeltöltőt)
 

Thobias

Újonc
Erre számítottam én is, 3 éve játtszom a játékot, máskor is volt már ilyen, de akkor ha a másik feledatot megcsináltam, tovább ment, most viszont nem, szerintem ez hiba!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az 53. feladat szövege hibás, a következő javítással fog helyesen megjelenni a játékban.

A feladat szövege helyesen:
Használj Egységtöltő áldást 3 alkalommal, vagy tárgyalj le 3 Találkozót
 

betoro61

Újonc
A Főnix kultusz feltámadása 53. feladatánál elakadtam.Azt kéri,oldjak meg 3 találkozót.Próbáltam a rendes tartomány találkozót,a torony találkozót és a bajnoksági találkozót is,de egyiket sem írja jóvá a feladat.
 
Fent