• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egyszámjáték

DeletedUser7

Vendég
Ebben a témában várjuk a véleményeteket, ötleteiteket az Egyszámjátékunkkal kapocslatban.
Ha valaki analizálni akarja a beküldött számokat azt is nyugodtan megteheti itt!

Valami készül!
 

Vanek

Veterán
A fene. Pedig a második és harmadik fordulóban annyira gondoltam a 3-as számra; de mégsem azt választottam. Pedig... :D
 

DeletedUser104

Vendég
Köszönöm a nyereményt és gratulálok a többi nyertesnek is.
 

ferrari13

Felderítő
Szerintem jó játék volt, kár, hogy csak 3 forduló :(

Remélem hamarosan lesznek még új játékok. Kvíz, rejtvények... :D
Az volt a jó ebben, hogy nem igényelt túl sok időt (mondjuk éppen semennyit :D ), így több volt a jelentkező is. :)
 

DeletedUser104

Vendég
Nekem is tetszett, csak itt végül is a szerencsén múlót ki nyer,
Kvíz, rejtvények...
és a történetírásosban a tudást és a befektetett munkát díjazzák, persze egy nehezebb gondolkodóbb feladat után lehet ilyen egyszerűbb :) felváltva.
 

DeletedUser

Vendég
"Kvíz rejtvények... a tudást és a befektetett munkát díjazzák," A NET világában az is a szerencsén múlik. Ki látja meg előbb a feladatot. Ha nem tudja , gyorsan kikeresi s már nyert is. Bemásolhat 4-5 oldalt bármely kérdésről, plágium....
 

DeletedUser136

Vendég
Nekem is tetszett, annak ellenére hogy nem nyertem.:)
Egyszerü,nem sok időt igénybe vevő játék, ami a szerencsén múlott.;)
Gratulálok a nyerteseknek ! :D
 

Vanek

Veterán
A tetszik az nálam is működik :D; és lehetne több forduló is belőle. Jó, tudom; a 200 gyémánt a napi szintű nyereménynél lehet, hogy kicsit sok - de ha mondjuk csak napi 10 lehetne a nyeremény, akkor talán nem lenne elképzelhetetlen a mondjuk havi szintű 1-2 héten át tartó fix forduló sem (vagy akár 1 hét forduló, 1 hét szünet sormintával is működhetne). Ez nem lenne olyan sok (1 hét alatt 70 gyémánt nem egy olyan mennyiség, ami miatt sok minden megváltozna; így a havi 1-2 hét még bőven beleférhetne), és talán tényleg működhetne is. De még a napi 20 vagy 25 is talán beleférhet az adók részéről is, meg a kapók is örülnének neki.
 

ferrari13

Felderítő
"Kvíz rejtvények... a tudást és a befektetett munkát díjazzák," A NET világában az is a szerencsén múlik. Ki látja meg előbb a feladatot. Ha nem tudja , gyorsan kikeresi s már nyert is. Bemásolhat 4-5 oldalt bármely kérdésről, plágium....

A játékkal kapcsolatos kérdésekre gondoltam. Ha mondjuk feltesznek 20-at, akkor sem hiszem, hogy túl sok hibátlan beküldő lenne. A jelenlegi jelentkező számot ha nézzük, elérheti a 0-t is...
Vagy ha mondjuk van 50 egyszerű igaz-hamis kérdés, már az is elég nagy gondot tud okozni... :D


A tetszik az nálam is működik :D; és lehetne több forduló is belőle. Jó, tudom; a 200 gyémánt a napi szintű nyereménynél lehet, hogy kicsit sok - de ha mondjuk csak napi 10 lehetne a nyeremény, akkor talán nem lenne elképzelhetetlen a mondjuk havi szintű 1-2 héten át tartó fix forduló sem (vagy akár 1 hét forduló, 1 hét szünet sormintával is működhetne). Ez nem lenne olyan sok (1 hét alatt 70 gyémánt nem egy olyan mennyiség, ami miatt sok minden megváltozna; így a havi 1-2 hét még bőven beleférhetne), és talán tényleg működhetne is. De még a napi 20 vagy 25 is talán beleférhet az adók részéről is, meg a kapók is örülnének neki.

Akár úgy is működhetne, hogy van egy hónap, minden nap van 1-1 nyertes. Az összesen 30 játék, és a végén mondjuk az első 3-5 játékos kap díjat, esetleg még a többiek között sorsolhatnak :D
 

DeletedUser

Vendég
Minden játék ötletet támogatok, mert egyszerűen játszani jó. Most ugrott be. / Megy a Diósgyőr-Debrecen meccs/. Ha néha egy egy sport esemény eredményére lehetne fogadni? Egy két ötlet vagy példa: 6 NBI-es meccs van. Péntek estig belehetne TOTÓzni? Mondjuk 100 gyémántot osztanának szét a legtöbbet eltalálók között. Lehetne kézilabdára, kosárra vagy bármire. A Magyar-Román teljes eredményére, / itt nem elég az 1, X , vagy a 2. / pontos eredmény kellene.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Most nagyon jól jönne ez a nyeremény! Ismerkedem az oldalakkal. Lenne egy kérdésem: az aki nyer valamit, kap róla értesítést?
 

DeletedUser7

Vendég
Itt a fórumon kihírdetjük a nyertest, ezen kívül ha nyertél akkor nyereményt jóváírjuk. Játékon belül nincs módunk egy játékosnak üzenetet küldeni.
 

DeletedUser2182

Vendég
Köszönöm! A másik feltétel az volt, hogy írjunk egy kommentet, melyben megerősítjük a számot. Na ezt már nem értettem, hova kell írni ezt a kommentet? Erre az oldalra? és le kell írni, hogy melyik számot írtam be a lapra? Bocsánat az értetlenségemért ! :(
 

DeletedUser2182

Vendég
Köszönöm! A másik feltétel az volt, hogy írjunk egy kommentet, melyben megerősítjük a számot. Na ezt már nem értettem, hova kell írni ezt a kommentet? Erre az oldalra? és le kell írni, hogy melyik számot írtam be a lapra? Bocsánat az értetlenségemért ! :(
Elég lassan, de megértettem a lényeget! :D :D Köszönöm
 

DeletedUser2221

Vendég
köszi a linket :) de mintha nem lenne kint a nyertes szám :) vagy késnek vele kicsit :)
 
Fent