• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egyszámjáték újratöltve

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Jutka50

Újonc
Sziasztok!
Sajnos nem tudom hova kell beírni azt, hogy beküldtem a számom, ami a 3-as.
Ha nem ide akkor elnézést kérek a tudatlanságomért de nem rég kezdtem a játékot.
Üdv : Jutka
 

Deadboy86

Újonc
Az ötödik fordulóra EZEN a linken keresztül tudtok leadni számot.
Az űrlap kitöltése NEM elégséges feltétele a nyeréshez. Ebbe a témába is várunk tőletek egy kommentet, melyben megerősítitiek a számot.
A határidő: 2017 augusztus 23. 20:00

Az harmadik napi nyertes száma az 1 volt. A beküldő Kiralyno volt. Gratuálunk neki, nyereményét majd a játékok végeztével adjuk oda. A továbbiakban az ő számai nem érvényesek, esélyt adva másoknak is a nyerésre.
31
 

barack

Újonc
Az ötödik fordulóra EZEN a linken keresztül tudtok leadni számot.
Az űrlap kitöltése NEM elégséges feltétele a nyeréshez. Ebbe a témába is várunk tőletek egy kommentet, melyben megerősítitiek a számot.
A határidő: 2017 augusztus 23. 20:00

Az harmadik napi nyertes száma az 1 volt. A beküldő Kiralyno volt. Gratuálunk neki, nyereményét majd a játékok végeztével adjuk oda. A továbbiakban az ő számai nem érvényesek, esélyt adva másoknak is a nyerésre.
 

DeletedUser7

Vendég
Az utolsó két napot is kiértékeltük, a nyertesek és számaik:
IV. forduló: Canteloup 6
V. forduló: nlstemplar 7

Gratulálunk a nyerteseknek.
A tegnapi fordulóval befejeződött a mostani sorozat, azonban még mindig lehetőségetek van megoldást beküldeni másik fórumos játékunkban, az Egyszámjáték újragondolva játékban. Köszönjük a részvételeket, valamint hogy egyre nagyobb volt a helyes beküldések aránya az összes beküldött megoldáshoz képest :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent