• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egyszámjáték újragondolva

GreenKnight

Veterán
Élhetővé akkor lehetne igazán tenni, ha eladhatók lehetnének a "sallangok", azaz a nem bónuszos gyártók is?... Külföldi csoportban legalábbis nagyon erre buzdítanak mindig...

Ez egy elméleti és nem gyakorlati feladat. Érdekes lenne egy futóversenyen azon lamentálni, hogy miért nem mennek kerékpárral, motorral vagy F1-es versenyautóval. Azért, mert ez a feladat, ettől verseny a verseny. Ott futni kell, itt gondolkodni, tervezni.
 

DeletedUser2546

Vendég
Még sosem játszottam nyereményjátékkal, hátha sikerül!!:)
 

DeletedUser1479

Vendég
A várostervező eszköz nem magyar. Az építhető épületek leírása ennek érdekében angolul is szerepel.
Az eszköz használatának alapja:
A "Build" gombra kattintva lehetőség van új épületeket építeni. A "Basics" fülőn találhatóak a lakóépületek, és utak. A "Culture" fülön találhatóak a kultúrális épületek.
Ha egy épületet el akarsz adni, használd a "Sell" gombot, majd jelöld ki hogy melyik épületet adod el.
Ha egy épületet mozgatni akarsz, a "Move" gombot nyomd meg, és az épületet jelöld ki.

A "Report" gomb segítségével megnyithatod a statisztikákat a városról. Láthatod hgoy mennyi lakosod van és mennyi kultúrád. Ez magától nem frissül a jobb felső részen lévő gombra kattintva lehet frissíteni.

Ha végeztél a tervezéssel és be akarod küldeni a megoldást, kattints a Save/Load gombra, "link" fül, "Create" gomb. A megjelenő linket kell bemásolni a megfelelő témába. (NE IDE!)


Alternatív megoldásként az excelben is fel lehet venni az épületeket. És az excelben elkészült városról küldeni egy képernyőképet.


______________________
Ha végeztél a tervezéssel és be akarod küldeni a megoldást, kattints a Save/Load gombra, "link" fül, "Create" gomb. A megjelenő linket kell bemásolni a megfelelő témába. (NE IDE!)
sziasztok, biztosan én vagyok béna, ha nem találom, de mi a megfelelő téma?
 

DeletedUser2277

Vendég
Sziasztok
Hogyan tudom beküldeni az elkészült városomat?
 

DeletedUser1432

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bernitamin

Újonc
Sziasztok! Ma találtam ezt a várostervezős játékot, és már csináltam is egyet. A megadott épületek között van egy 2. szintű építők kunyhója, amiért a rendes játékban egy kis gyémántot kell fizetni, és az ajánlott programban is van a területén egy gyémánt ikon. Ennek az ára is beleszámít a maximális 1000 gyémántba, vagy nem?

A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser1524

Vendég
No beküldtem én is egy "megoldást" (egy próbát megér alapon), mindenesetre előre szeretnék gratulálni a nyerteseknek (persze remélem köztük leszek, de ha nem az sem probléma) :)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok! Ma találtam ezt a várostervezős játékot, és már csináltam is egyet. A megadott épületek között van egy 2. szintű építők kunyhója, amiért a rendes játékban egy kis gyémántot kell fizetni, és az ajánlott programban is van a területén egy gyémánt ikon. Ennek az ára is beleszámít a maximális 1000 gyémántba, vagy nem?

A választ előre is köszönöm!
Ami az eredeti linken van az adott, azt mind el kell helyezni, tehát nem számít bele az 1.000 gyémántba.
 

DeletedUser7

Vendég
Megerősítem GreenKnight-ot, az építők kunyhója nem számít bele az 1000 gyémántba.
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok! Ma találtam ezt a várostervezős játékot, és már csináltam is egyet. A megadott épületek között van egy 2. szintű építők kunyhója, amiért a rendes játékban egy kis gyémántot kell fizetni, és az ajánlott programban is van a területén egy gyémánt ikon. Ennek az ára is beleszámít a maximális 1000 gyémántba, vagy nem?

A választ előre is köszönöm!

Bocs, ezt visszavonom. Megnéztem a Wikit, tényleg gyémánt kell már hozzá. Úgy látszik ez megváltozott azóta hogy elkezdtem a játékot. :(
(A 2. szintű építők kunyhójához nem kell gyémánttal fizetni, lehet fizetni azzal is, mint minden építkezés megcsinálható gyémántért, de nem kizárólag gyémántért megszerezhető.)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent