• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egyszámjáték újragondolva

DeletedUser1432

Vendég
Enamel mondta:
A játék lezárult.
Azt meg lehet tudni, hogy a 2. legtöbb kultúrájú pályázatnak mennyit sikerült kihoznia és mennyi gyémánt elhasználásával?
 

DeletedUser7

Vendég
Voltak többen is 980 gyémánttal, pontosan nem emlékszem már, de 2500 körül volt a második helyezet, ami egy viszonylag nagy különbségnek mondható :D
De hogy azért elszomorítsalak, nekem sikerült kb 100 kultúrával többet elérnem mint a tiéd ;)
 

DeletedUser1432

Vendég
Voltak többen is 980 gyémánttal, pontosan nem emlékszem már, de 2500 körül volt a második helyezet, ami egy viszonylag nagy különbségnek mondható :D
De hogy azért elszomorítsalak, nekem sikerült kb 100 kultúrával többet elérnem mint a tiéd ;)
El is szomorítottál :D
És neked is 20 gyémántod lenne?
 

DeletedUser7

Vendég
Igen :D bár ha én játszhattam volna, nem használtam volna fel az összes gyémántot és vesztettem volna :(
 

GreenKnight

Veterán
Furcsán kevés a pályázók száma. Vagy csak én látom így? Összesen 2 oldal az adminisztrátori és egyéb "fölös" bejegyzésekkel együtt. Csak azért is mert ez bennem a következő gondolatokat veti fel:
- Ennyire kevesen olvasnak fórumot?
- Ennyire nem érdekli a játékosokat egy kis játék és lehetséges nyeremény lehetősége?
- Ennyire lusták gondolkodni, kicsit tervezgetni?
- Esetleg nem tervezik a saját városukat se, csak rakosgatnak "ahogy esik, úgy puffan alapon"?
 

DeletedUser1766

Vendég
1. Nyaralások miatti alacsonyabb aktivitás
2. Csak sok gyémánt felhasználásával lehetett nyerni, kvázi alacsony nyereményért. 20 gyémi.... :p
Persze mint mindig, ott a játék öröme, de arra ott a "rendes" játék ;)
 
Fent