• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Egységek információi alkalmazásban

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Moana28

Felderítő
Szeretném javasolni, hogy alkalmazásban is látható legyen az osztagméret a toborzàsnàl. A kaszárnya felett erre lenne lehetőség.
Screenshot_2020-04-15-02-40-52-057.jpeg
Jelenleg ezt úgy lehet megnézni, hogy vilagtérkép / tartomány / találkozó / harc.

Az is jó lenne, ha kicsit több információ lenne az egységekről. Mert jelenleg ez csak ennyi:
Screenshot_2020-04-15-03-04-27-954.jpeg
Sok segítséget nyújthat most kezdő, nem régóta játszó játékosoknak szerintem az osztagok arányainak kijelzése.

Valamint, ha a toborzásnàl be lehetne állítani a toborzott mennyiséget, mint gépen, az a feladatok megoldásánál nagyon hasznos lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
sok értelmét nem látom ennek. nyilván kiírja h mennyi az osztag méret csak őszintén... kit érdekel... ki van írva nálam h "osztag méret: 2592" életemben nem néztem rá mert lényegtelen. ki mondja meg h ez pl hány ágyús v paladint jelent? meg ki akarná ezt tudni és miért fontos ez neki? díszítésnek jó meg minden csak szerintem a fejlesztők energiáját lehetne jobb dolgokra is használni pl bajnokság élményének javítására. a csúszka is pont ez h nem hiszem h az a óra fél óra sokat számítana egy több hetes eventben főleg h kalkulálni lehet az egészet
 

Calyr

Veterán
Abszolút mértékben egyetértek a felvetéssel, támogatom. Az osztagméret talán még nem is annyira fontos (bár a teljesség igénye miatt oda tartozik), de az egységek paramétereinek, bónuszainak és különleges képességeinek nagyon is meghatározó szerepe van a harcokban és ezekről mobilon semmilyen infó nincs, azaz aki nem ismeri őket kb. betéve, annak a mobilos harc nagyrészt vakrepülés.
 

Moana28

Felderítő
Köszönöm a hozzászólásokat:) Testvériségemben is vannak olyanok, akik csak mobilon vannak és őszintén örülök, hogy olyan kitartóak voltak, hogy kezdeti nehézségek, információk hiánya ellenére, bajnokik miatt főleg az elején nem kis "tanulópénz" fizetve nem hagyták abba a játékot. Egyre jobb eredményeket érnek el:)
Én is alkalmazásban kezdtem játszani, azért tértem át gépre, mert ott sokkal egyszerűbb, átláthatóbb a harc során használt egységek szintje és képességei, így könnyebb volt megtanulnom harcolni.

Ha látjuk a csodák által nyújtott bónuszokat az egységeinknél, akkor meg tudunk határozni egy célt, ami felé törekedhetünk. A Bástya és a Gomba szentély is osztagmérettel "dolgozik". Aki nem látja, tudja egyértelműen, hogy ez mit jelent, az nem fogja letenni, nem fogja látni a hosszútávú előnyöket.

Teljesen egyetértek veled Calyr, a legjobb szó talán a "vakrepülés". Nekem is evidens már sok minden, de ez nem volt mindig így. Nem felejtettem el, hogy milyen volt a játék anno, mikor csak alkalmazásban játszottam.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent