• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva egység szám kijelzés

Calyr

Veterán
A hiba régóta ismert, a PC verzió 999 felett nem jelzi ki helyesen az egységek számát. Mobilon ez jó.
Azért most küldöm be, mert most sikerült eljutni oda a teszteléssel, hogy mobilon nemhogy az 1000 feletti, de a 10.000 feletti egységet is jól kijelzi. ;)
Szóval itt akkor a játék okésan működik, a PC verzió kijelzésén kellene javítani.
És ez nem csak kényelmi funkció, ennek van jelentősége, amikor a bajnokin 40+ tartomány felett már eszetlen nagy egységek (és veszteségek) mennek, jó lenne pontosan tudni, mikor hogy állunk.

egysegek.jpg
 

Rikari

Veterán
jó lenne pontosan tudni, mikor hogy állunk.
Bizony, bizony! Mindent csak 999 alatt láthatok pontosan és számomra ez használhatatlan infó, mert ha ennyi van akkor már régen rossz. :) Azt szeretném tudni, hogy melyik katonából hogyan állok, melyikre kell még rádolgoznom az egységszámmal, de ezt így lehetetlenség megállapítani. PC pártiként mégis kénytelen vagyok kimenni androidra, hogy korrekten lássam a valóságot, de gondolom nem ez a jó megoldás. Én is örülnék, ha az egységszámláló a helyes értékeket mutatná számítógépen is. Örülök, hogy hoztad a problémát Calyr, mert eddig mindig csak addig jutottam vele, hogy a (feneegyemegmármegintnemlátom) nem tudom kapiból megnézni.
 
Fent