• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Egyenlő esélyek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser5091

Vendég
Valóban jó ötletnek tartom, egyenlőbb esély és jobb játékélmény lenne!

Támogatom!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ez mennyiben befolyásolja a kalandokat? :oops:
most részletezzem? ugye az egyik manu az embereknek 2x2es míg az elfeknek 2x1es. ez 10 manu trionál azt jelenti 10x2 hely tűnik el ami 20 hellyel több. ahova elfér 2,5 manu trio. tehát hátrányosabb emberekkel a kalandozás
 

Calyr

Veterán
most részletezzem? ugye az egyik manu az embereknek 2x2es míg az elfeknek 2x1es. ez 10 manu trionál azt jelenti 10x2 hely tűnik el ami 20 hellyel több. ahova elfér 2,5 manu trio. tehát hátrányosabb emberekkel a kalandozás
A matekban igazad van, de ami a jelzésed illeti, ennek ugye az lenne a korrekt módja, ha indítanál neki egy új témát, és nem ide offolsz vele.
 

bere007

Veterán
most pár kockán akarunk akarunk hisztizni??

Mondja ezt egy olyan, aki márvány pluszos és az építkezésed alapján nem is nagyon érdekel ez az event. Ez olyan, mint ha evés közben oda megy hozzád egy éhező és te lehülyéznéd, hogy minek akarsz enni, nem olyan fontos dolog az... és a városod alapján elhiszem, hogy nem érdekel téged a terület, mert eléggé hézagosan vagy, de nem mindenki így csinálja, sőt a többség szerintem nem... ;)


ugye az egyik manu az embereknek 2x2es míg az elfeknek 2x1es. ez 10 manu trionál azt jelenti 10x2 hely tűnik el ami 20 hellyel több. ahova elfér 2,5 manu trio. tehát hátrányosabb emberekkel a kalandozás

Ez igaz, csak az a különbség, hogy az csapat játék. Összességében több elf van, így a csapatokban is többen vannak, ott meg akár össze tudják hangolni még ilyen részletességgel is, hogy az egyik ezt, a másik meg azt gyárt.
Az eventeknél meg a termelésnél teljesen magadra vagy utalva, ott nem tudsz mást csinálni. Jelenleg le tudtam tenni 22db acél manut. Akinek szerencséje van, az meg le tud tenni 44db márványt. Ez azért nem mindegy.
 

Deleted User - 204368

Vendég
A matekban igazad van, de ami a jelzésed illeti, ennek ugye az lenne a korrekt módja, ha indítanál neki egy új témát, és nem ide offolsz vele.
teljesen ugyanaz a kettő. pont itt van ennek helye de csináltam már témát neki a válasz az volt nem lesz változás. lepődjünk meg most se lesz.
 

DeletedUser4315

Vendég
most pár kockán akarunk akarunk hisztizni?? akkor a kalandok során is egyenlő esélyeket követelek az embereknek akiknek nagyobbak a manufaktúráik
Nem kellene hisztinek bélyegezni, ha valaki egyforma nehézségű feladatot szeretne. Hogy lásd egy egységnyi területen elfeknél acélból 4 fér el, márványból, fából 10 db. Ja sokat helyezel ki, számít néhány kocka is.
Ha embereknek szeretnél egyenlő esélyt kalandnál, akkor azt kérjed a megfelelő helyen, ne itt kicsinyeld a problémát és fújolj egy olyan javaslatra, ami könnyen megvalósítható és senkinek nem fáj.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mondja ezt egy olyan, aki márvány pluszos és az építkezésed alapján nem is nagyon érdekel ez az event. Ez olyan, mint ha evés közben oda megy hozzád egy éhező és te lehülyéznéd, hogy minek akarsz enni, nem olyan fontos dolog az... és a városod alapján elhiszem, hogy nem érdekel téged a terület, mert eléggé hézagosan vagy, de nem mindenki így csinálja, sőt a többség szerintem nem... ;)
ránéztél volna 3 héttel ezelőtt egy kockányi üres hely nem volt de mivel a lakóépületek teljes átalakuláson mentek át. ez van. hibát lehet keresni mindenkiben. bajnoki teljesítményem nézd ott lehet mást látnád




Ez igaz, csak az a különbség, hogy az csapat játék. Összességében több elf van, így a csapatokban is többen vannak, ott meg akár össze tudják hangolni még ilyen részletességgel is, hogy az egyik ezt, a másik meg azt gyárt.
Az eventeknél meg a termelésnél teljesen magadra vagy utalva, ott nem tudsz mást csinálni. Jelenleg le tudtam tenni 22db acél manut. Akinek szerencséje van, az meg le tud tenni 44db márványt. Ez azért nem mindegy.
ez engem nem fog boldogítani. ha több az elf a világokba attól még én hátrányba vagyok. ez se igazságos de ez ilyen. vhol több vhol kevesebb. nem lehet a 2 faj egyforma
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Nem kellene hisztinek bélyegezni, ha valaki egyforma nehézségű feladatot szeretne. Hogy lásd egy egységnyi területen elfeknél acélból 4 fér el, márványból, fából 10 db. Ja sokat helyezel ki, számít néhány kocka is.
Ha embereknek szeretnél egyenlő esélyt kalandnál, akkor azt kérjed a megfelelő helyen, ne itt kicsinyeld a problémát és fújolj egy olyan javaslatra, ami könnyen megvalósítható és senkinek nem fáj.
én is ember vagyok mégis elfogadtam csak több éve működik így a játék. miért ne kicsinyelhetném le? miért érzed h csak neked lehet igazad? sok mindenre rá lehet húzni a fair play dolgot furcsa mikor én felhoztam a kalandnál pont ugyanezt a problémát pont itt a forumon mindenki fütyürészett. most én is ezt teszem bár tény h a saját káromra is
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mondja ezt egy olyan, aki márvány pluszos és az építkezésed alapján nem is nagyon érdekel ez az event. Ez olyan, mint ha evés közben oda megy hozzád egy éhező és te lehülyéznéd, hogy minek akarsz enni, nem olyan fontos dolog az... és a városod alapján elhiszem, hogy nem érdekel téged a terület, mert eléggé hézagosan vagy, de nem mindenki így csinálja, sőt a többség szerintem nem... ;)

imáid meghallgatásra találtak. 1 óra alatt átrendeztem
 

DeletedUser4286

Vendég
Támogatom bere ötletét.
Van akinek még nem futott ki a korszak, nincs helye mert a vendégfajok termelnek.
Jó nagy gyomros amikor bejön hogy termelj 3 db 1 napos manut, és csak a felhúzott nagy lvl termelőid vannak.
Lerágod a kezedet, ha azt beállítod 1 naposra, elesel a nyersanyagtól ami kell mondjuk a heti bajnokságra.
Próbálhatsz előre dolgozni, mert megint bedobja az 1 napost, mert bedobhatja, a másik kezedet is lerágod.
(haha, csak nehogy az legyen hogy a 2x1 kockás manukat is megcsinálják 2x2-re )
 

Deleted User - 204368

Vendég
Most komolyan azt bizonygatod hogy egálban van ha valaki közömbös, vagy direkt megtorpedózza más kérését? Indok meg az hogy a sajátja nem ment át anno?
elfogadtam a tényeket h egy senkit nem érdekel. kettő ez a játék része. nem változhat a véleményem?
 

DeletedUser4286

Vendég
"ez engem nem fog boldogítani. ha több az elf a világokba attól még én hátrányba vagyok. ez se igazságos de ez ilyen. vhol több vhol kevesebb. nem lehet a 2 faj egyforma"

Nem vagy hátrányban, mert a kaland az csapatmunka, ki mennyit tud bele tenni, van esélye a jutalomra kevesebb hellyel is. Nem EGYEDÜL kell csinálnod, van segítség.
Miért kevered a kettőt.
 

DeletedUser4286

Vendég
elfogadtam a tényeket h egy senkit nem érdekel. kettő ez a játék része. nem változhat a véleményem?
a véleményed változhat, de de nem írhatod elő másoknak hogy mi legyen a véleménye. Azzal hogy így indítottál: mi ez a hiszti, ez történt. Ráadásul a saját kérésed is hiszti volt anno akkor ezek szerint?
Korrektebb lett volna ha azt mondod én nem támogatom, de nem mások személyiségének minősítése. De indokot még mindig nem látok miért nem támogatod, csak azt hogy azért mert elutasítottak anno.
 

DeletedUser4315

Vendég
én is ember vagyok mégis elfogadtam csak több éve működik így a játék. miért ne kicsinyelhetném le? miért érzed h csak neked lehet igazad? sok mindenre rá lehet húzni a fair play dolgot furcsa mikor én felhoztam a kalandnál pont ugyanezt a problémát pont itt a forumon mindenki fütyürészett. most én is ezt teszem bár tény h a saját káromra is
Red, tájékoztatlak, hogy nekem is emberes városom van, és a kalandoknál ezek szerint mindig hátrányba kerülnék. De nem így van, mert ez egy csapatjáték, és én műhelyes szoktam lenni a kalandozásban. Azért támogatom Bere ötletét, mert ha megoldható, hogy egyenlőek legyenek az esélyek -ráadásul igen egyszerű módon, akkor úgy fair, ha egyenlő esélyt kap mindenki. Egyébként azért érzem, hogy nekem van igazam, mert ebben a kérdésben nekem van igazam a többiekkel együtt:)
 

Deleted User - 204368

Vendég
a véleményed változhat, de de nem írhatod elő másoknak hogy mi legyen a véleménye. Azzal hogy így indítottál: mi ez a hiszti, ez történt. Ráadásul a saját kérésed is hiszti volt anno akkor ezek szerint?
Korrektebb lett volna ha azt mondod én nem támogatom, de nem mások személyiségének minősítése. De indokot még mindig nem látok miért nem támogatod, csak azt hogy azért mert elutasítottak anno.
persze h az enyém is hiszti volt. a válasz rá az volt h "én még nem láttam csupa elfekből v emberekből álló várost így m1 a manuk mérete" esély van rá de ezt el kellett fogadjam. majd máskor mikor előnybe lesznek az emberek vagy az acél manusok majd fordul a kocka. én tartom magam nem kell ezen változtatni mert az élet igazságtalan.
 

DeletedUser4286

Vendég
persze h az enyém is hiszti volt. a válasz rá az volt h "én még nem láttam csupa elfekből v emberekből álló várost így m1 a manuk mérete" esély van rá de ezt el kellett fogadjam. majd máskor mikor előnybe lesznek az emberek vagy az acél manusok majd fordul a kocka. én tartom magam nem kell ezen változtatni mert az élet igazságtalan.

Ha így érzed hogy hisztiztél, rádhagyom. :))

Bere hozzászólása javaslat.
Akkor talán elengedhetjük ezt a huza vonát, és vissza térünk a lényeghez.
Hadd döntse el a team hogy bere felvetése beemelhető a játékba, vagy nem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent