• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

egy új tag , de kb 2 éves játékos : lásd elvenstats -on

  • Témaindító DeletedUser5383
  • Kezdés ideje

DeletedUser5383

Vendég
szervusztok . emberek és elfek . elfek és emberek a sorrend egyre megy .
az esetleges L betűk hiánya . kiesett a laptop billentyúzet L betűje teljesen , egy lyukban kell turkálnom..
ez a második regem : az első , szerver karbantartásnál elveszett .nagyon nem örültem a helyzetnek .
a játék stílusom ? haladok szépen előre . gondolok egyet és , több ezer helyezéssel vissza lépek . Törlök bármit .
nonstop ülhetek a gép elött . de nem teszem , elég a napi 2 - 3 belépés .
mechanikai és elektro műszerész a szakmám , a pénzjegy nyomdában dolgoztam . de sajnos rokkant nyugdíjas lettem .
ídőm ez álltal mint a tenger , de tenger egy csepp sem .
szabadidőm nagyrészét fillmek nézésével , és vagy zene hallgatásal töltöm ( ez utőbbinak a szomszédaim nem igazán örúlnek pedig jó zenéket hallgatnak esküszöm , l:cool: ) . elekronika javarészt zenei erősítöket építek. és a nagy kedvencem a szemem nagyon ramagy állapotban van , és az izületeim is tropák . ezért a Nihon = Japán nyelv tanulás, és írás . vagyis Kanjikat írok rajzook , avagy festek , ki hogy értelmezi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5383

Vendég
erőszak mentesebb ember hónapról hónapra .


köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5383

Vendég
kettő Katana felirata :
ezzel a karddal tett fogadalmam , a hegyeket megmozgatja .


egy csapással ,vörösre festem a tájat


Kedves mesijani
Kérlek,hogy a Fórum jobb kihasználhatósága miatt használj kicsi Bélyegképeket a nagy felbontású képek helyett.A képek nem haladhatják meg a 640x480 pixeles méretet.
Köszönöm a megértésedet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent