• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Dr. Freakenspleen hátborzongató története

Bildiko

Felderítő
Jegyzet 2019-10-29 .png Sziasztok
A következő kérdést a játékkal kapcsolódó kérdések közé is beírtam, elnézést ezért, nem találtam meg akkor még, hogy ide is írhatok
Az előző, a macis event kezdete előtt 2 nappal kezdtem építeni egy várost.Már az előző eventben is feltűnt, most megint, hogy az a feladat, ami "X" mennyiségű T1-es áru gyártását kéri, nem arányos a városok fejlettségéhez mérten. Több várost is működtetek, mindegyik városban elég volt 5 manufaktúra bájolt 3 órás termelése. A félszerzeteknél már a bájolás sem kellett, elég volt az 5 maximumra felhúzott manu termelése. Ezzel szemben a kis városommal, ahol most a III. fejezetnél tartok, 6 manufaktúra van maximálira felhúzva, bájoltam őket, mégsem elég a 3 órás termelés. Még 3 óra termelése kell ahhoz, hogy a kért darab szám meglegyen. Van arra remény,hogy kis város esetében változtatnak a kért áru mennyiségén, vagy a kisebb városoknak direkt nehezebb a feladat?
Előre is köszönöm a választ
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Segítenétek az alábbi feladat értelmezésében? Teljesíthető a feladvány akár 4 torony- és 3 sima találkozó teljesítésével is? Ha igen, akkor csak szólok, hogy nem ez van odaírva.
upload_2019-10-28_13-45-7.png
 

DeletedUser3513

Vendég
Segítenétek az alábbi feladat értelmezésében? Teljesíthető a feladvány akár 4 torony- és 3 sima találkozó teljesítésével is? Ha igen, akkor csak szólok, hogy nem ez van odaírva.
Az én értelmezésem szerint 7 sima vagy 7 torony találkozó után megkapod a díjat,
DE ha nagyon lelkes vagy akkor mindkettőt megcsinálhatod :D

Félre tréfa, a felvetésed jogos, az "és" felesleges és kicsit zavaró is.
 
Jogos a két pont, vagy az egyik, vagy a másik, kombináltan nem lesz elfogadva.

A fordítás a rendszerben pontosítva, következő verzióban frissül.
Ellent kell mondjak, mert elfogadja vegyesen a feladat és ezért van az "és/vagy" a macis eventnél is így volt. Bétán a moderátor megerősítette a tényt.
 

GreenKnight

Veterán
Ellent kell mondjak, mert elfogadja vegyesen a feladat és ezért van az "és/vagy" a macis eventnél is így volt. Bétán a moderátor megerősítette a tényt.
Megerősítem. Most teljesítettem a feladatot 4 torony és 3 tartományi találkozó megoldásával.
Ennek megfelelően a feladat szövege valahogy így hangzana helyesen: "Teljesíts összesen 7 torony és/vagy tartományi találkozót" Nem az "és" fölösleges, hanem a második "7"-es.
 

DeletedUser3

Vendég
Ellent kell mondjak, mert elfogadja vegyesen a feladat és ezért van az "és/vagy" a macis eventnél is így volt. Bétán a moderátor megerősítette a tényt.
Megerősítem. Most teljesítettem a feladatot 4 torony és 3 tartományi találkozó megoldásával.
Ennek megfelelően a feladat szövege valahogy így hangzana helyesen: "Teljesíts összesen 7 torony és/vagy tartományi találkozót" Nem az "és" fölösleges, hanem a második "7"-es.
Utána fogunk járni, minek kellene itt lenni, ugyanis az eredeti angol szövegben szintén "and/or" szerepel, míg a kódban csak "OR"... kérdés: melyik a hibás... Kivizsgálása folyamatban.
 

DeletedUser2836

Vendég
Termelj 3 egyszerű szerszámot egy olyan épületben, amely megfelel a jelenlegi előrehaladásodnak ( minimumszint előző fejezetbeli)
Mi a bánat ez, mert nem fogadja el a termelést, 6 műhelyem van 8-as szinten. Akkor most hanyas szintű műhely kell??
 

DeletedUser5214

Vendég
Helló, Andissiel01. Mivel az Erdei elf korkan vagy itt a műhelyénél már elérhető a 22 -szint. Az előző kor nálad az ork aminek az alsó műhelyszint a 20-as. Tehát ez az mivel a feladat elvégezhető.
 

DeletedUser2836

Vendég
Köszönöm a válaszokat, akkor részemről befejeztem ezt a történetet, én azért nem fogok 20-as szintre fejleszteni újra. Ez így hülyeség, csinálom tovább a játékot event nélkül.
 

Moana28

Felderítő
Sziasztok:)
Raktárba a bűbájok közt vannak a kisállat eledelek és a teleportáló bűbájok is. Ebből gondolom, hogy azok BŰBÁJOK. A feladat viszont egyiket sem fogadja el a bűbáj gyűjtésénél. Segítsetek, ez direkt van így, vagy ez egy hiba?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok:)
Raktárba a bűbájok közt vannak a kisállat eledelek és a teleportáló bűbájok is. Ebből gondolom, hogy azok BŰBÁJOK. A feladat viszont egyiket sem fogadja el a bűbáj gyűjtésénél. Segítsetek, ez direkt van így, vagy ez egy hiba?
Direkt, ezek nem olyan bűbájok. Bűbáj az, amit a Varázsakadémia sima termeléseiben tudsz készíteni.
 
Fent