• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Discord

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok sziasztok

Saját meglátásom szerint, mindig kalózkodom valahol - valamiben, tanulok, más platformokról, nyüzsgök már 2 napja, és ellesem, ha szabad ilyet mondani a társasági fejlődés és szórakozás lehetőségeit. Bevallom, nagyon hasznos dolgokat látok és tapasztalok, amik talán segítségünkre lehetnek Elvenar berkein belül is.

Így hát, újra indítottam, illetve felszereltebben indítottam újra útjára Elvenar Kerekasztal Discord szervert, ahová mindenkit várok Csevegők - Specifikus témák, Kezdőknek - Haladóknak, szobák Ősi csodáknak - Fajoknak - Eventeknek - Zene doboz és már magam sem tudom követni, sok minden vár benneteket; szervertől, csapattól, függetlenül, jó kis duma partikra, zene hallgatásra, játékokra, és az esetlegesen később felmerülő nyüzsgésre.

Ha vannak köztünk bátrak, akik Pc-n; Androidon is zömével jelen vannak, netán csak unatkoznak,
dobjátok fel az eszközökre a Discordot
és ott találkozunk. Keressétek Elvenar kerekasztal - néven a "harcba hívó szervert" és gyertek pörcsizni. Szóban
- Írásban.
Törjük meg a csendet
1f642.png
:) Beszélgessünk :)Elvenar háttér 2.jpg

by
Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent