• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Dimenzió kapu szintek

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager

Nazaroff

Tapasztalt építő
Szia!

Itt ez a 2. fejlesztése a Dimenziókapunak, nem a 2. szintre való fejlesztése.
Az első fejlesztésnél fel tudod oldani, illetve elérhetővé válik az 1-2 szintre való fejlesztése.
Dimenziókapu 2-nél pedig 3-4 szintre tudod már fejleszteni.
Köszi értem, de azért belátod, hogy ez nem annyira egyértelmű.?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszi értem, de azért belátod, hogy ez nem annyira egyértelmű.?

Ahogy Putyika is írta már egy ideje ezek a fejlesztések így vannak elnevezve, eddig nem volt ebből probléma.

Ha megnyitod a technológiát magát, akkor ott egy hosszabb leírás van, szerintem abból minden egyértelmű. :)
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Ahogy Putyika is írta már egy ideje ezek a fejlesztések így vannak elnevezve, eddig nem volt ebből probléma.

Ha megnyitod a technológiát magát, akkor ott egy hosszabb leírás van, szerintem abból minden egyértelmű. :)
Próbáltam kattintgatni. Feltennél egy képernyőmentést, mire gondolsz?

Nem viszi előre a világot az "eddig jó volt, jól van az úgy mentalitás"
Peace
 

Erica

Veterán
Nem viszi előre a világot az "eddig jó volt, jól van az úgy mentalitás"
Kedves @Nazaroff
Nehéz belátni, hogy tévedtél és ideböfögni egy Sorry-t?? Persze könnyebb másra terelni a butaságot. Olyan, hogy "eddig jó volt, jó van az úgy" nem állja meg a helyét. Már több fajnál is 2 részre volt osztva a portál fejlesztés.
Peace.....vagy mi...
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves @Nazaroff
Nehéz belátni, hogy tévedtél és ideböfögni egy Sorry-t?? Persze könnyebb másra terelni a butaságot. Olyan, hogy "eddig jó volt, jó van az úgy" nem állja meg a helyét. Már több fajnál is 2 részre volt osztva a portál fejlesztés.
Peace.....vagy mi...
Lefordítom.:
A Peace azt jelenti magyarul, hogy Béke.
Az informatika világában ezzel szokta jelezni valaki, hogy bár nem ért egyet az vitapartnerével de részéről a vitát lezárta.
Mivel a javító szándék vezetett, ezért nincs miért bocsánatot kérnem.

"Olyan, hogy "eddig jó volt, jó van az úgy" nem állja meg a helyét. " Mondod TE
"Már több fajnál is 2 részre volt osztva a portál fejlesztés." Majd megerősíted, hogy "eddig jó volt, jó van az úgy"

Kár volt megszólalnod. Ez tényleg nem volt több mint böfögés.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
vitapartnerével
Kedves Nazaroff!

Nem vita, ami itt folyik, hanem felvilágosítás, melyet többen, többféleképpen próbáltak megtenni; de a jelek szerint a lényeg nem ment át.
Teszek én is egy próbát!
A portálnak vannak szintjei, mint a kedvenc sorozatomnak részei.
A kutatásnak vannak szakaszai, mint a kedvenc sorozatomnak is több évada. Ez nagyobb falat, tartalmaz több "epizódot", jelen esetben több fejlesztési szintet.
Mivel a javító szándék vezetett, ezért nincs miért bocsánatot kérnem.
Engem is ez vezet, teljes összhangban az előttem szólókkal ;)

További jó játékot kívánok az új faj felfedezéséhez,
Niraya
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Nazaroff!

Nem vita, ami itt folyik, hanem felvilágosítás, melyet többen, többféleképpen próbáltak megtenni; de a jelek szerint a lényeg nem ment át.
Teszek én is egy próbát!
A portálnak vannak szintjei, mint a kedvenc sorozatomnak részei.
A kutatásnak vannak szakaszai, mint a kedvenc sorozatomnak is több évada. Ez nagyobb falat, tartalmaz több "epizódot", jelen esetben több fejlesztési szintet.

Engem is ez vezet, teljes összhangban az előttem szólókkal ;)

További jó játékot kívánok az új faj felfedezéséhez,
Niraya
Kedves Niraya!
Nyugdíjas informatikus vagyok. Pontosan értem hogy miről van szó.

Szép dolog a mundér védelme :)

A régi magyar hadseregben volt egy olyan poszt, amit úgy hívtak "Normal Kapiten"
Az volt a feladata, hogy a tisztikar által megfogalmazott parancsokat elolvassa és a bakák számára (köz)érthető nyelvre fordítsa le.
Úgy gondolom, hogy a felvetett (probléma,) kérdés - az összes magyarázat után sem- ment volna át a "Normal Kapiten" vizsgáján.

Ez az én gondom. A tisztikar érti a köz, a bakák igen?, vagy nem?

Ettől persze a játék szép, és az Erika féle közbeszólások nem veszik el a kedvemet tőle :)
Jó játékok
Üdv
Nazaroff
 
Fent