• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

csudribudri

DeletedUser

Vendég
Halló Mindenkinek,

nemrég jelezte egy játékostársunk, hogy az illendőség megkívánja a bemutatkozást. Ezúton kérek elnézést, hogy ezt nem tettem meg korábban.
Fejér megye északi részében élő 46 éves férfi vagyok. Egy nevelt lányom, egy nevelt fiam és két lányom van. Szeretek olvasni, amit az is jelez, hogy általában három könyv található az éjjeliszekrényemen. Egy szépirodalom, egy bestseller és egy ponyva. :D Szeretem a vizes sportokat, minden reggel úszok és az előző évet bezáróan hetente két-három alkalommal kajakoztam.
Aktív zenész vagyok. Játszom a Pusztavámi Német Nemzetiségi Fúvószenekarban, az Oroszlányi Bányász Koncert Fesztiválzenekarban, a Sváb Hangult zenekarban és nemegyszer játszottam a martonvásári és abai zenekarokkal is.
Az online játékok tekintetében nem tartozom a kezdők közé. Volt szerencsém egyszer Travianon a szervergyőztes csapatban játszanom (Lordok). Kipróbáltam magam a Klánháborúban is (Sörpapok), de beleszagoltam a Grepolisba is.
Véleményt alkotni még botorság lenne tőlem erről a játékról, még ismerkedem vele.

Élménydús kikapcsolódást és jó játékot kívánok minden játékostársamnak!
Üdv,
csudri
 
Fent