• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csorda

krusi

Újonc
Csorda testvériségben, felszabadult egy helyünk.
Olyan játékos jelentkezését várjuk aki a tornyot bírja,a bajnokságon eléri az 1500 pontot. A kalandot nem tartjuk fontosnak. Csak megcsináljuk simán.
"Nyugodt játék."
üdv. krusi
 

krusi

Újonc
1 játékos társunk távozik tőlünk, így ismét felszabadul egy hely.Várjuk jelentkezésed.
 

krusi

Újonc
Aktív játékost keresünk.Bajnoki 15 láda felett, tornyot maxoljuk. Nyugodt körülmények.
 

krusi

Újonc
Ismét van lehetőség hozzánk csatlakozni, de kérlek olvassátok el a leírásunkat. Köszönöm.
 
Sziasztok!
Sajnos egy édeske miatt robbant a csapat, nem is értem, hogy az ilyenek miért egy békés nyugodt játékban rontják a levegőt, miért nem mennek például lövöldözni valahova....nnna mind1. Nagyon nagy szükségünk lenne aktív tesókra, még ha kicsik is! A leírásunkat most nem kell annyira komolyan venni, jelenleg a hangsúly a csapatépítésen van. Igyekszünk mindenben támogatni kisebb társainkat, hogy a csapat újra a régi fényében ragyogjon! Gyertek, segítsetek nekünk ebben!
 

ElfSusa

Erős harcos
Azt gondoltam, abbahagyom, hogy feladom, de a kicsi városomat aktiváltam, hogy segítsek. Kérem szépen, gyertek, segítsetek, ne hagyjuk veszni ezt a régi, jó hírű csapatot egy ilyen...... miatt!
 
Fent