• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Csoda segítéséért járó jutalom

Vélemény?

  • Támogatom

  • Ellenzem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

bere007

Veterán
Üdv.

Mint a cím is mutatja a csoda segítéséért járó jutalommal kapcsolatba lenne egy ötletem. Mint tudjuk az ezért járó jutalom a befejezés pillanatában kerül jóváírásra attól függetlenül, hogy online vagy-e. Ezzel az a gond, hogy lefekszek aludni lenullázom a TP-okat, hogy hátha tovább alszok és akkor se bukjak semmit, reggel felkelek 20TP fogad (ennek nagyon örülök is) és kiböngészem, hogy egy olyan csoda lett készen, amiért 20at kaptam. Hiába használom szinte mindig a TP növelő bűbájt, az is csak 20ig számol. Ezeknek kellene a jóváírását úgy megoldani, hogy amikor fellépsz akkor írja jóvá mivel ha a jutalommal betelt a TP sáv, akkor óránként már nem kapsz többet, így az kiesés lesz számodra, pl.: elmész, rá 20percre megkapod a 20TP-ot, majd 7-8 óra múlva ismét fellépsz a 7-8TP amit óránként kaptál volna nem lesz, mert a jutalom kimerítette a helyeket.
Ha értesítést nem is küld érte, nem nagy baj, azt ha időm engedi visszakeresem, csak ne érjen azért veszteség, mert szoktam minden nap aludni. Ez minden egyes játékosnak az előnyére válna, mivel senki sem szereti elbukni a jutalmakat.



Tehát röviden:

A csoda segítéséért járó jutalom a fellépéskor legyen jóváírva és ha megoldható küldjön értesítést ugyan úgy, mit amikor online vagyok.



Várom a véleményeiteket.
 
Utoljára szerkesztve:

zsivany

Erős harcos
Én még egy kicsit távolabb vagyok ettől a problémától, de támogatom, mert mire én odaérek, talán meg is valósul :D:D:D
Nem szeretnék elveszíteni 1 tp-t sem.;)
 

DeletedUser

Vendég
így a segítségért ténylegesen megkapod a jutalmadat és nem csak egy részét.
Pontosítok. :) Jutalmul kapott TP nem vész el. Ha 20-at kaptál egy Csodából (nem tudom, van-e ilyen), és reggelre csak 20 volt, akkor azt akkor kaptad, amikor még 0-d volt. Ha van 15-öd, lesz 35, ez így működik.

Ettől persze az jobb nyilván, ha akkor kapnád meg, ha online vagy, mert akkor betelítődés miatt nem veszted el az utána termelődőket.

De kérlek, ha te alszol, amikor más dolgozik a városában vagy másnak a városában, akkor így jártál! ;) :D
 

DeletedUser1637

Vendég
Ez tévedés! Semmilyen olyan pont nem veszik el, amiért úgymond megdolgoztál, legyen az akár tartományban szerzett, akár az Eventen nyitsz ládából, akár a csodából, de ami nem időalapú tudáspont, az nem vész el. akár százat is kaphatsz, az ott lesz, megvár! ;)
 

bere007

Veterán
Ez tévedés! Semmilyen olyan pont nem veszik el, amiért úgymond megdolgoztál, legyen az akár tartományban szerzett, akár az Eventen nyitsz ládából, akár a csodából, de ami nem időalapú tudáspont, az nem vész el. akár százat is kaphatsz, az ott lesz, megvár! ;)

Lehetséges, hogy félreérthetően fogalmaztam. Megtelt a sáv és az óránkénti +1et nem kaptam meg. Én azt értettem veszteség alatt. A csodáért való megvan, csak ilyenkor az alapból járót bukom, ami egy kiadós alvás esetén nem kevés. :)

szerkesztettem az ötletet, így tényleg félreérthető volt :)

Ha 20-at kaptál egy Csodából (nem tudom, van-e ilyen)

Így még 35 is szerezhető. ;)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent