• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csodák kötete

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!
Régebban kaptam egy Csodák Kötetét, de azóta fejezetet léptem. Tudom e valahogy a következő fejezetesre fejleszteni? Szeretném a törp Ősi Csodákhoz kapni a rúnadzilánkokat.

Előre is köszönöm,

polgarmaercell
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Tudom valahogy fejleszteni a csodák kötetét? Ezekre a rúnaszilánkokra semmi szükségem.
Egy 25 tagú testvériségben játszol, ahol ha feltennéd a kérdéseidet, gondolom a testvérek közül valaki válaszolna. Fejleszthető Csodák kötete nincs a játékban. Titkok Kötete van, és annak a fejlesztéséhez ereklyéket kell gyűjtened. Látom a városodban hogy 9-es szintű ez a csoda nálad, be is zárult, mert telepakoltátok, de nem indítottad el a fejlesztését. Hiányoznak hozzá az adott ereklyék. Ha a csodán belül megnézed milyen ereklyéket kér még hozzá és Pl. azokra koncentrálva bajnokizol, vagy olyan tartományt hódítasz meg, vagy a Varázsakadémiában olyan és annyi ereklyét gyártasz, ami a fejlesztéshez szükséges, akkor máris indíthatod a szintemelést. Amint eléred a 10-es szintet, majd arra is rájössz, hogy a rúnaszilánkokra mekkora szükséged van. Még nagyon sokat kell tanulnod a játékról.
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Egy 25 tagú testvériségben játszol, ahol ha feltennéd a kérdéseidet, gondolom a testvérek közül valaki válaszolna.
Jogos, bár elvileg valamilyen szinten a fórum is ezért van. De ha a testvériségben is ilyen stílusban kérdez és aztán még megköszönni sem hajlandó, mint ahogy itt sem szokta, akkor nem biztos, hogy szívesen válaszolnak neki a tesók.
A hozzászólás többi része viszont félrement.
Csodák kötete nincs a játékban.
De van. ;) A varázslatok között találod a raktárban, rúnaszilánkot ad.
 

Rikari

Veterán
A hozzászólás többi része viszont félrement.
Nem is kicsit. Teljesen arra koncentráltam, hogy a csoda fejlesztésével, és a rúnaszilánkokkal van problémája polgarmaercellnek. A Csodák kötetére álmomban sem gondoltam volna, hogy fejlesztési gondolat merül fel vele kapcsolatban. Az egy megszerzett adomány a játékban, aminek a tartalmát az dönti el, amilyen korban vagy éppen, amikor megkapod. A rúnaszilánk fontosságára vonatkozó részt továbbra is fenntartom. :)
Köszi Putyika, hogy gyorsan helyretetted a dolgokat. :)
 

Putyika

Veterán
Ez esetben a fejlesztés a szókereső játékban a cserélés..? :cool: ( "destruktív" után szabadon...)
Lehet :) Azt, hogy mit szeretne vele csinálni vagy tulajdonképpen mit akar elérni a "fejlesztéssel" nem sikerült megkitalálnom. :D Ezért inkább nem reagáltam rá.
A Csodák kötetére álmomban sem gondoltam volna, hogy fejlesztési gondolat merül fel vele kapcsolatban.
Érthető, elég nehéz az ilyen ideböffentett 1-2 mondatból kitalálni, hogy mit szeretne a kérdező. :)
..ilyenkor hallom a hangokat: amolyan destruktiv erők, amik változtatják a fórum hangulatomat...:D:D
:D
 

Szerencse fia

Veterán
Tudom valahogy fejleszteni a csodák kötetét? Ezekre a rúnaszilánkokra semmi szükségem.
Szia!
Miért szeretnéd fejleszteni a csodák kötetét, ha számodra szükségtelen? Ez is egy olyan kérdés aminek semmi értelme sincsen! Javasolnám, hogy mielőtt bármit leírsz gondold át alaposabban! S ez vonatkozik a legtöbb megnyilvánulásodra is itt a fórumon. Továbbá a kérdéseid és közléseid stílusát illetően is van még hová fejlődni, ahogyan Putyika is utalt rá......
Üdv.: Szeri
 

Putyika

Veterán
Kedves @polgarmaercell, mielőtt az a vád érne bennünket, hogy csak kritizálni tudunk, megpróbálok neked kicsit segíteni.
Most van pár percem, leírom, hogy szerintem hogyan kellett volna ennek a posztnak kinézni.
Feltételezve, hogy a problémád abban gyökerezik, hogy nincs szükséged azokra a rúnaszilánkokra amiket az általad birtokolt Csodák kötete ad, ezért szeretnéd, ha fejlettebb szinten elérhető csodákhoz adna inkább szilánkot....valahogy így képzelném el amit írnod kellett volna:

Sziasztok! (Hozzászólásnál általában én sem köszönök, de amikor beszélgetést kezd az ember, akkor erősen ajánlott!)

Kaptam egy Csodák kötete varázslatot, jelenleg olyan rúnaszilánkokat adna, amikre nekem nincs szükségem. Az a kérdésem, hogy van-e valamilyen lehetőség arra, hogy fejlesszem és esetleg később elérhető csodákhoz kapjak belőle számomra hasznos szilánkot.
(Esetleg jöhet ide a végére, hogy: "Előre is köszi a segítséget." De az is elég, ha akkor megköszönöd amikor kaptál választ.)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Nem azt mondtam, hogy rúnaszilánkokra nincs szükségem. Hanem, hogy az olyan félékre.
Szia !
Kérlek a jövőben akkor fogalmazz picit pontosabban! Csodák kötete van ami a Varázslatok alatt található, 4 különböző rúnaszilánkot rejt. Viszont amihez rúnaszilánk kell, hogy felépüljön az a Titkok kötete csoda. Ha erre nincs szükséged, cseréld el egy testvérrel, hogy mindenki jól járjon.
 

ElfSusa

Erős harcos
Nem azt mondtam, hogy rúnaszilánkokra nincs szükségem. Hanem, hogy az olyan félékre.
Megnéztelek. Bevallom, hogy jómagam nem tudom kijelenteni ugyanezt, pedig hát... Még nagyon kicsi a városod, sokat kell fejlődjön. Nem tudom milyenek a csapatod tagjai, de tényleg arra való a csapat, hogy segítsenek. Ezek szerint nem teszik. Még vagy már. Ezt csak te tudhatod. A csapat abban is tud segíteni, hogy elvileg átváltja a rúnáidat kézzelfoghatóbb dologra: tapasztalati pontra. Te beteszed a számodra nem kellő rúnát hozzájuk, és visszakaphatod a saját, lent lévő csodádba
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia !
Kérlek a jövőben akkor fogalmazz picit pontosabban! Csodák kötete van ami a Varázslatok alatt található, 4 különböző rúnaszilánkot rejt. Viszont amihez rúnaszilánk kell, hogy felépüljön az a Titkok kötete csoda. Ha erre nincs szükséged, cseréld el egy testvérrel, hogy mindenki jól járjon.
@Cyklon Szerintem elég érthetően fogalmaztam. Valaki félreértette, a többi meg ment utána.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Valaki félreértette, a többi meg ment utána.
Kedves Marcell!
A puszta jószándék vezérelt, amikor konkrét segítséggel akartam a helyzeteden javítani, mert félre értettem az ötletedet. (Már tudom, hogy a fejleszthetetlent szeretted volna fejleszteni, ami egyébként korfüggő). Egy viszont biztos, hogy senki nem jött utánam. Valószínű, hogy én sem futok bele abba a hibába, hogy időt áldozok a bejegyzésedre a tanácsaimmal, ha az pontosabb megfogalmazást kap a részedről, hanem rövid úton leírom, hogy nem látok rá esélyt, hogy olyan korokhoz kötődő ereklyéket kapj a kötet válogatásában, ami nem kapcsolódik még a városod szintjéhez.
És a lényeg...
A "valaki" az én voltam a "többi" meg a fórumozós társaink. Ez a bejegyzésed is olyan nesztek csürhe megfogalmazású, amiből látom én, hogy te mindent jól csináltál, csak mi vagyunk a bénák. Én elfogadom a kritikát, és a kijavítást minden esetben, ha úgy érzem, hogy az jogos. Putyikának meg is köszöntem a gyors helyretételt.
Kérlek hallgass ránk, amikor azt mondjuk, hogy mindenre szükséged van a játékban, még azokra a rúnaszilánkokra is, amiket most hitványnak tartasz. A meglévő készleteidre tekints mindig úgy, mintha azok a kincseid lennének. Nincs olyan, hogy felesleges! A biztonságodat, a fejlődésedet lásd bennük, és ne szemetet, mert ez a szemlélet nagy hiba. Idővel arra is rájössz majd, hogy nincsen olyan, ami a "nem kell" kategóriába tartozik. A játékban minden jó valamire, és általában akkor van a legnagyobb szükség rá, amikor nem becsülted meg és elherdáltad. Ha nem ma, akkor holnap fog kelleni.
Nagyon sok minden van még előtted, ha ebben a játékban fejlődni szeretnél, bár a hozzáállásodon még csiszolnod kell ahhoz, hogy sikeres és hosszúéletű legyél köztünk. Minden esélyed megvan rá. Több tapasztalt játékos követi figyelemmel a fórumos bejegyzéseket és érdemes tőlük elfogadni a tanácsaikat, javaslataikat akár a játékkal, akár a fórumozós etikettel kapcsolatban. A játékban vetélytársak vagyunk, de a fórumon haverok és Elvenári sorstársak. ;)
 

polgarmaercell

Erős harcos
Kedves @polgarmaercell, mielőtt az a vád érne bennünket, hogy csak kritizálni tudunk, megpróbálok neked kicsit segíteni.
Most van pár percem, leírom, hogy szerintem hogyan kellett volna ennek a posztnak kinézni.
Feltételezve, hogy a problémád abban gyökerezik, hogy nincs szükséged azokra a rúnaszilánkokra amiket az általad birtokolt Csodák kötete ad, ezért szeretnéd, ha fejlettebb szinten elérhető csodákhoz adna inkább szilánkot....valahogy így képzelném el amit írnod kellett volna:

Sziasztok! (Hozzászólásnál általában én sem köszönök, de amikor beszélgetést kezd az ember, akkor erősen ajánlott!)

Kaptam egy Csodák kötete varázslatot, jelenleg olyan rúnaszilánkokat adna, amikre nekem nincs szükségem. Az a kérdésem, hogy van-e valamilyen lehetőség arra, hogy fejlesszem és esetleg később elérhető csodákhoz kapjak belőle számomra hasznos szilánkot.
(Esetleg jöhet ide a végére, hogy: "Előre is köszi a segítséget." De az is elég, ha akkor megköszönöd amikor kaptál választ.)
Jogos. Már javítottam is.
Kedves Marcell!
A puszta jószándék vezérelt, amikor konkrét segítséggel akartam a helyzeteden javítani, mert félre értettem az ötletedet. (Már tudom, hogy a fejleszthetetlent szeretted volna fejleszteni, ami egyébként korfüggő). Egy viszont biztos, hogy senki nem jött utánam. Valószínű, hogy én sem futok bele abba a hibába, hogy időt áldozok a bejegyzésedre a tanácsaimmal, ha az pontosabb megfogalmazást kap a részedről, hanem rövid úton leírom, hogy nem látok rá esélyt, hogy olyan korokhoz kötődő ereklyéket kapj a kötet válogatásában, ami nem kapcsolódik még a városod szintjéhez.
És a lényeg...
A "valaki" az én voltam a "többi" meg a fórumozós társaink. Ez a bejegyzésed is olyan nesztek csürhe megfogalmazású, amiből látom én, hogy te mindent jól csináltál, csak mi vagyunk a bénák. Én elfogadom a kritikát, és a kijavítást minden esetben, ha úgy érzem, hogy az jogos. Putyikának meg is köszöntem a gyors helyretételt.
Kérlek hallgass ránk, amikor azt mondjuk, hogy mindenre szükséged van a játékban, még azokra a rúnaszilánkokra is, amiket most hitványnak tartasz. A meglévő készleteidre tekints mindig úgy, mintha azok a kincseid lennének. Nincs olyan, hogy felesleges! A biztonságodat, a fejlődésedet lásd bennük, és ne szemetet, mert ez a szemlélet nagy hiba. Idővel arra is rájössz majd, hogy nincsen olyan, ami a "nem kell" kategóriába tartozik. A játékban minden jó valamire, és általában akkor van a legnagyobb szükség rá, amikor nem becsülted meg és elherdáltad. Ha nem ma, akkor holnap fog kelleni.
Nagyon sok minden van még előtted, ha ebben a játékban fejlődni szeretnél, bár a hozzáállásodon még csiszolnod kell ahhoz, hogy sikeres és hosszúéletű legyél köztünk. Minden esélyed megvan rá. Több tapasztalt játékos követi figyelemmel a fórumos bejegyzéseket és érdemes tőlük elfogadni a tanácsaikat, javaslataikat akár a játékkal, akár a fórumozós etikettel kapcsolatban. A játékban vetélytársak vagyunk, de a fórumon haverok és Elvenári sorstársak. ;)
Tényleg nem túl megnyerő a megfogalmazás, elnézésedet kérem.

Megkaptam a vàlaszomat a témára, mindenkinek köszönöm.
 
Fent