• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csevejgő-Teaház

DeletedUser5894

Vendég
Sziasztok :) Most jutottam oda, hogy túl sok az aranyam. :eek: Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? Minden szükséges épületem már fel van építve, az arany meg csak termelődik és termelődik. :(

most látom van más topic, de ezt a hsz-t nem tudom törölni :eek:


Szia. Egyszerű. Csak költsd el tudáspontokra, amiket azonnal be is válthatsz, hogy mégtöbbet vásárolhass.
 

Vicacica1

Erős harcos
Szia. Egyszerű. Csak költsd el tudáspontokra, amiket azonnal be is válthatsz, hogy mégtöbbet vásárolhass.

Nem vagyok biztos benne hogy ez a legjobb megoldás...Így nagyon fel fog menni a tudáspont ára ami a későbbiekben lehet gondot fog okozni...Használhatod a kufárt is például...
 

DeletedUser5894

Vendég
Nem vagyok biztos benne hogy ez a legjobb megoldás...Így nagyon fel fog menni a tudáspont ára ami a későbbiekben lehet gondot fog okozni...Használhatod a kufárt is például...

Jaa, jogy itt is föl megy az ára. Nagyon hasonlít a forge of empire játékhoz, csak szép a grafikája. Felfedeztem némi összefüggést.
 

Rikari

Veterán
Kitti184 ezt a kérdést 2019. augusztus 19.én tette fel és kapott is rá kimerítő válaszokat ebben a topikban az első oldalon. Mi értelme van ennek, hogy kiragadva valami nagyon régi kérdést, újként egy már ismert válasszal megint lefuttatjuk?
Gerincoszlop legyél körültekintőbb....ha valamire rábukkansz a fórumon, akkor a bejegyzéseket érdemes elolvasni az elejétől a végéig, hogy ne húzzuk fel mindig ugyanazt a cipőt. Nem egészséges az a lábnak. ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Nálatok is ritkábban jön a plusz 200 % os gyémánt vásárlás mint a plusz 100 % os ?
 

Csatolmányok

  • 100.png
    100.png
    711,1 KB · Megtekintések: 117
  • 200 gyémánt.png
    200 gyémánt.png
    724 KB · Megtekintések: 122

DeletedUser4917

Vendég
Mert nem létezik...Ügyes photosop... :D:D:D
Kiváncsi vagyok Syntex mennyire van képben ezzel kapcsolatban ?
Vajon szerinte is photosop ?
Erre nagyon szeretnék választ kapni :)
Ti nem lennétek kiváncsiak Vicacica , Wiccara , Erica ?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok
A @Ferenc99 által hozott állítás létezik. A megadott képen egy speciális teszt gyémánt vásárlási ajánlat látható. Azoknak a játékosoknak ajánlja fel, akik nem éltek még a gyémántvásárlás lehetőségével. (vagy evvel a speciális ajánlattal)
Szép Napot Mindenkinek!
 

DeletedUser4917

Vendég
Volt egy olyan érzésem , hogy tesztelik a jónépet mire harap rá .
Elvenar varázslatos és hatalmas , csak a fantáziánk szab határt , az meg idővel bővül .
Jó játékot Elvenarosok !
 

Rikari

Veterán
Megerősítem a 200%-os hírt. Egy tesó a saját városából fényképezte ki a vásárlását Winyandoron. Még nem vásárolt soha, de ezzel már ő sem maradt szűz. :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
Esetleg lemaradtam valamiről ? Vagy nem olvastam el valami fontosat ? Mert rendesen püfölnek a bajnokságon. :)
Építsek S.O.S-ben még fegyvertárakat ? Nagyon változatos lett az ellen. Szép nagy osztagokkal. :)
 

Wiccara

Veterán
Esetleg lemaradtam valamiről ?
Szia,
lehet lemaradtál a saját pubertásodról? :) Tuti fejlődött a városod, olyankor van az, hogy nagyobb harcosoknak nehezebb csata dukál.
A fegyvertár építés ezt nem orvosolja, nem lesznek golyóállóak a katonáid. Manuál harc és némi rásegítés ( törp páncél, harci jutkultik ) enyhítik a tüneteket.

W.
 
Testvériséget keresnék.. Arendyll
Szia Patricia!
A Napszél testvériség krónikus játékos hiányban szenved. Alapelvünk 'lassan jársz és mindenhonnan elkésel' . A főbb irányok a bemutatkózó szövegben fel vannak tüntetve. Ha érdekel a dolog nézz be hozzánk.
GombocArthur
 
Fent