• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Cset kapcsolat nem létesíthető

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3513

Vendég
Játékverzió: Elvenar v1.47.4-(1453bd114) (2018-02-15 10:03)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Firefox Quantum 58.0.2 (64-bit)
Flash Player verzió: Shockwave Flash 28.0 r0
Operációs rendszer: Windows 10 Pro 64 bit
Képernyőfelbontás: 1920*1080
Felhasználónév: Zselyke77
Nép: Elf

Reprodukálhatóság: 4/5 gyakran történik, előfordult hogy több mint 10-szer kellett újraindítani a játékot.

Jelenlegi helyzet: Csetelés közben rendszeresen megszűnik a kapcsolat. Be tudom írni, amit szeretnék, de elküldeni már nem tudom (Cset kapcsolat nem létesíthető üzenettel). A játék újraindításával lehet ismét csetelni. A testvériségünkben aktívan csetelők mind panaszkodnak erre.
Nem tudjuk pontosan mióta, de a Valentin napi esemény ill az elementálok érkezése körül jelent meg a probléma.

Elvárt helyzet: Folyamatosan lehessen csetelni. Vannak helyzetek, amikor komoly fennakadást okoz, hogy játék közben ki-be kell lépkedni, hogy a cset újra elérhetővé váljon.

Reprodukálhatósági lépések: Sajnos még nem jöttem rá, hogy mikor kapcsol ki a cset.

Képernyőmentés a hibákról: Annyira kiszámíthatatlanul jelenik meg a probléma és olyan rövid időre villan fel a hibaüzenet, hogy még nem sikerült képernyő képet készítenem.

Segítségeteket előre is megköszönve, további jó játékot kívánok:

Zselyke
 

DeletedUser

Vendég
SZIAAA
Én töröltem a Chrome programot,majd újra telepítettem..nah azóta nem szenved.;)
Nekem ez nem segített sajnos.
Közben nézegettem a béta fórumát, ott is panaszkodás van erre. És ma ezt olvasom: Yes, there seem to be troubles with our chat socket server. We can expect to have chat problems in the upcoming 1-2 weeks. After that we hope to have it replaced completely to resolve it. Sorry for the inconvenience.
Tehát rajta vannak az ügyön, remélhetőleg 1-2 héten belül rendbe fog jönni. :)
 

Luna Nyx

Újonc
Nekem ez nem segített sajnos.
Közben nézegettem a béta fórumát, ott is panaszkodás van erre. És ma ezt olvasom: Yes, there seem to be troubles with our chat socket server. We can expect to have chat problems in the upcoming 1-2 weeks. After that we hope to have it replaced completely to resolve it. Sorry for the inconvenience.
Tehát rajta vannak az ügyön, remélhetőleg 1-2 héten belül rendbe fog jönni. :)

Köszönöm szépen az infót, továbbítom a csapatom felé. :)
 

DeletedUser2667

Vendég
Nekem ma lépet fel olyan ami eddig nem. Chat előzmény betöltése..., de nem tölt be semmit, hiába frissítem, nincs chat semmilyen formában órák hosszat nézem.chat.PNG
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ma lépet fel olyan ami eddig nem. Chat előzmény betöltése..., de nem tölt be semmit, hiába frissítem, nincs chat semmilyen formában órák hosszat nézem.1016 bővítmény megtekintése
Igen, nálunk is ilyen. Mondjuk hogy ez a javítási folyamat része. :)
Szerk. Viszont egy böngészési előzmények törlésével nekem életre kelt. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2667

Vendég
Lehet hogy csak éppen megjavították, mert már nálam is megy. :) Az aktuális event a következő lesz királynő?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent