• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapatot keresünk, nem csak egy testvériséget

  • Témaindító DeletedUser4339
  • Kezdés ideje

DeletedUser4339

Vendég
Üdv!

Párommal szeretnénk egy olyan testvériséghez tartozni ahol
- a tagok ismerik, vagy meg akarják ismerni ezt a játékot,
- nem csak egyéni, hanem közös célok is vannak,
- vannak kötelező szabályok és következmények, ha azokat nem tartják be
- nincsenek lógosok
- nem feltétlenül az a fontos, hány pontod van, vagy mik a bónuszaid, hanem hogy mennyire vagy aktív és csapatjátékos.

Sok testvériséget kipróbáltunk, voltunk top helyezett csapatban is, de nem találjuk a helyünket - vagy a vezetés gyenge, vagy a tagok....vagy mindkettő.

Törpök vagyunk 35-40 ezer ponttal, acél/kristály/elixir, márvány/selyem/drágakő bónuszokkal. Aktivak vagyunk, nem csak napi kétszer játszunk mobilról. Bajnokságban nem csak a saját bonuszost toljuk. Kalandot is szeretjük, végig csináljuk.
Nem feltétlenül top csapatot keresünk.

Nolda, Bhaklesha
 

DeletedUser1643

Vendég
szia nolda ha még csapatot keresel mi szives látunk benneteket az újratervezve csapatba keresünk aktivan játszó tagokat kik nem riadnak meg kis bajnokságoktól sem Đ
 

DeletedUser4472

Vendég
Sziasztok! Nagyon friss játékos vagyok, és rengeteget kell még tanuljak a játékról. Szeretnék egy testvériség tagja lenni. Naponta többször játszom. Üdv. FantasticAndaluzia
 

DeletedUser4223

Vendég
Üdv!

Párommal szeretnénk egy olyan testvériséghez tartozni ahol
- a tagok ismerik, vagy meg akarják ismerni ezt a játékot,
- nem csak egyéni, hanem közös célok is vannak,
- vannak kötelező szabályok és következmények, ha azokat nem tartják be
- nincsenek lógosok
- nem feltétlenül az a fontos, hány pontod van, vagy mik a bónuszaid, hanem hogy mennyire vagy aktív és csapatjátékos.

Sok testvériséget kipróbáltunk, voltunk top helyezett csapatban is, de nem találjuk a helyünket - vagy a vezetés gyenge, vagy a tagok....vagy mindkettő.

Törpök vagyunk 35-40 ezer ponttal, acél/kristály/elixir, márvány/selyem/drágakő bónuszokkal. Aktivak vagyunk, nem csak napi kétszer játszunk mobilról. Bajnokságban nem csak a saját bonuszost toljuk. Kalandot is szeretjük, végig csináljuk.
Nem feltétlenül top csapatot keresünk.

Nolda, Bhaklesha
 

DeletedUser4223

Vendég
Ha még nem találtatok testvériséget, gyertek az Északi királyság-ba. Ez egy új, most alakuló testvériség, szívesen látunk benneteket.
üdvözlettel. Laksmiii
 

DeletedUser5189

Vendég
Szia!

TTomi vagyok a Haverok a szomszédból nevű csapatból. Keresünk 1-2 új tagot a csapatunkba.
Jelenleg stabil 9 ládát tudunk hozni bajnokin folyamatos fejlődés mellett.
Jól kialakított segítő rendszerünk van a testvériségi tagok fejlődése érdekében.
Amennyiben érdekel és szeretnél részese lenni egy különös, baráti csapatnak akkor várom válaszod.
Mivel mobilról játszok többet így üzenetet napi szinten 2-3 szor olvasok csak.
Köszönöm hogy időt szántál rám.
Üdv.: Tamás
 

Zsazsa95

Újonc
Sziasztok! Nagyon friss játékos vagyok, és rengeteget kell még tanuljak a játékról. Szeretnék egy testvériség tagja lenni. Naponta többször játszom. Üdv. FantasticAndaluzia
Szia, Én zsazsa95 vagyok az Esthajnalcsillag testvériségből és kezdő játékosokat is szívesen látunk a csapapatunkban. Természetesen minden segítséget megadunk a kicsiknek a fejlődéshez. Ha gondolod mi szívesen látunk, írj rám nyugodtan.
Baráti üdvözlettel: zsazsa95 Esthajnalcsillag.
 
Fent