• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Csapat Életerő és támadóerő mutató

MesterAlma13

Erős harcos
A mostani Varázspor bajnokságra gyűjtöttem több sereggel kapcsolatos épületet
van több "Szabadonengedett Egységfejlesztés", ami 25%-al több életerőt ad minden egységnek
és van több "Törp páncélkészítő", ami 50%-al több életerőt ad minden egységnek
Továbbá
a "Katonai Monostorom" 9.75%-al több életerőt ad minden egységnek
Illetve etetni fogom a bajnokság végig naponta a "Tűzfőnixet", ami (a mostani egyes szinten) növeli az összes egységem sebzését 5%-al

viszont... nem látom sehol az összegzést, hogy a gép tényleg felfogta és összevonta ezeket az életerőket és támadóerőket

jó lenne, ha erről ténylegesen megbizonyosodhatnánk... tehát szeretném látni hogy a gép felfogta és összegezte ezeket....
 
Utoljára szerkesztve:

Bereny

Tag
Támogatom, megnyugtató lenne látni, hogy valóban nőtt a sebzési % vagy, hogy az életerő hozzáadódott, esetleg egy másik színnel lehetne jelölni, hozzáadni az eredeti életerő “csíkhoz”.
 

Deleted User - 204368

Vendég
ohh, akkor a weboldalon látszódik? mert én főként applikációból játszok, és nem
illetve a Weboldalon is lehetne hogy anélkül látszódjon, hogy az ember fölé viszi az egeret, hiszen ez ilyenkor egy alap információnak kellene lennie
szerintem nem szükséges ezt látni annyira... ha érdekel megnézed ha nem hiszed h megkaptad a bónuszt megnézed de amúgy annyira nem érdekes információ. ott van mellette a sebzés is. őszintén? fogalmam sincs h mit jelent. 107e-131e. ez most sok v kevés? annyi amennyi... azt látom h egy mágus osztagot ketté harap. nem hiszem h ezt átkéne alakítani jobban láthatóvá. de ez csak a személyes véleményem nem tudom lehet mások jobban nézik
 

MesterAlma13

Erős harcos
szerintem nem szükséges ezt látni annyira... ha érdekel megnézed ha nem hiszed h megkaptad a bónuszt megnézed de amúgy annyira nem érdekes információ. ott van mellette a sebzés is. őszintén? fogalmam sincs h mit jelent. 107e-131e. ez most sok v kevés? annyi amennyi... azt látom h egy mágus osztagot ketté harap. nem hiszem h ezt átkéne alakítani jobban láthatóvá. de ez csak a személyes véleményem nem tudom lehet mások jobban nézik
ez tény, a számokat az ember nem tudja értelmezni, én csak a százalékokról beszéltem, mivel lepakoltam egyszerre nagyon sok törp páncélkészítőt és szabadon engedett egységfejlesztést, és hát az elején nem sok foganatját láttam - most már egyébként látom, csak meg kellett találnom a megfelelő csapatfelállást, de mégis jó lett volna tudni, hogy igen, a gép tényleg számol ezekkel az erősítőkkel, és olyan erővel bírnak a csapataim, amit várok
 

unseen

Veterán
Sok értelmét nem látom. Soha nem nézegettem, de nem is volt jelentősége.
Fontosabb a csapatösszeállítás, valamint az adott hét teljesítéséhez szükséges seregtípushoz illő bónuszt adó épületek letétele. Törp páncél, szabadon engedett stb. Harchoz ideálisabb a böngésző, általában kisebb a veszteség.
 

Deleted User - 373998

Vendég
A mostani Varázspor bajnokságra gyűjtöttem több sereggel kapcsolatos épületet
van több "Szabadonengedett Egységfejlesztés", ami 25%-al több életerőt ad minden egységnek
és van több "Törp páncélkészítő", ami 50%-al több életerőt ad minden egységnek
Továbbá
a "Katonai Monostorom" 9.75%-al több életerőt ad minden egységnek
Illetve etetni fogom a bajnokság végig naponta a "Tűzfőnixet", ami (a mostani egyes szinten) növeli az összes egységem sebzését 5%-al

viszont... nem látom sehol az összegzést, hogy a gép tényleg felfogta és összevonta ezeket az életerőket és támadóerőket

jó lenne, ha erről ténylegesen megbizonyosodhatnánk... tehát szeretném látni hogy a gép felfogta és összegezte ezeket....
Kedves @MesterAlma13
@RED1 ügyesen felvázolta a kért dolgot. Bizony kiírja azt. Egyenlőre ettől többet nem is tehetünk. Köszönöm a megértésed.
 
Fent