• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba chat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tessaiga

Erős harcos
A szövetségi chatben az üzenetek számára nem tudom milyen korlátozás van azonban:

Jó lenne, ha legalább 1-2 napig elolvasható lenne mindegyik. Valaki, valahol írta, hogy 100 üzenet a korlát. Ezt már nem tartom olyan jónak. Egyrészt, csak nagy ritkán születik ennyi rövid időn belül. Másrészt, ez annyira minimális adattárolást jelent, hogy nem igazán értem. Főleg, hogy egy üzenet mérete is igazán korlátozva van.
Lehetőséget kellene adni rá, hogy mindenki elolvashassa, aki aktívabb.

A másik, amit valahol olvastam, és így is van. A chat időközönként teljesen kiürül. Ez azért zavaró, mert nem rég mondjuk 5 új üzenet született, és 1 órájuk sem volt az embereknek, hogy elolvassák. Akkor meg minek az egész chat? A bug jelentésemnek ez a lényege.

Természetesen törölni kell, de legyen a 2 napnál régebbi üzenet törölve.

(a törlésről jutott eszembe, hogy az értesítések között is törölgetnék, ha lehetne, de nem lehet. :( )
 
Utoljára szerkesztve:

Tessaiga

Erős harcos
Hát bocsi. Annyira nem használtam egyiket sem, hogy hát az emlékeimmel baj van. Volt. :)
Ezek után javítanám, de sajna nincs hozzáférésem. Ilyen szempontból a saját hsz.eim sem tudom törölni...
A címet nem tudom lecserélni, a többit megtettem.
 

DeletedUser17

Vendég
Az általad megfigyelt és leírt "jelenség" nem hiba. A chat így működik.
Erről már több témában is lehetett olvasni.

Volt már beküldött ötlet arról is, hogy ez a 100 beküldött hozzászólás legyen több...
 

Tessaiga

Erős harcos
Jó, ezzel nincs is túl nagy bajom. Kb. 2x, ha előfordult, hogy többet írtunk 1 nap alatt. A teljes törlés idegesít, mint direkt ki is emeltem, hogy azzal foglalkozzunk, de nem sikerült úgy látom. :D

Vagy valamit félreértettem, és a teljes törlés sem hiba? Ezt akartad a tudtomra adni? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent