• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Chat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser312

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Lassan tényleg hozzá kell szoknunk, hogy a chat-nek csúfolt valami folyamatosan hibásan működik? - rettentően sokszor lefagy, hibásan jeleníti meg az új (~olvasatlan, éppen generált...) üzenetek számát, vagy egyáltalán nem jelez semmit... Számtalanszor előfordul, hogy a szerkesztőablakban befogadja a hozzászólást, ám "enter" után kiderül: most éppen nincs kedve a chat-nek megjeleníteni a beírt szöveget... kezdheted elölről az egészet...és ez eléggé bosszantó, hogy finoman fogalmazzak. Legtöbbször újra kell tölteni ilyenkor az egész játékot, különben nem fog működni.

Igazán helyre lehetne már hozni, úgy vélem. Azt nem is említem, hogy mivel ez az egyetlen közösséginek nevezhető kommunikációs fórum a játékban, valóban elvárható lenne, hogy normálisan, megbízhatóan működjön.

/A levelekkel azért csak nem lehet mindent megoldani, illetve visszatérő vágyálomként itt is megemlítem: nagyon jó lenne egy igazi, tehát a játékon belüli, a testvériség által kezelhető/szerkeszthető fórum... sok gondtól szabadulnánk meg és nem is vesznének el a bejegyzések, mint ahogyan ez történik a chat esetében. Azt is meglepve tapasztaltam, hogy pl. ha valaki kilép az aktuális testvériségből, akkor az addigi levelezése teljesen és nyom nélkül törlődik - nem csak a testvériséghez köthető levelezések, hanem minden levele nullázódik - ennek sem látom értelmét, hiszen nem csak a csapattársakkal levelezünk, hanem folynak/folyhatnak egyéb (csapaton kívüli játékostársakkal való) beszélgetések, pontosítások, netán egyeztetések-megbeszélések is... érthetetlen a teljes körű nullázás, szerintem./

Ideje lenne már végre túllépni ezeken a visszatérő hibákon és hiányosságokon - erősen rombolja a játékkedvet.
 

DeletedUser

Vendég
Azt is meglepve tapasztaltam, hogy pl. ha valaki kilép az aktuális testvériségből, akkor az addigi levelezése teljesen és nyom nélkül törlődik - nem csak a testvériséghez köthető levelezések, hanem minden levele nullázódik
Ez nálam nem így működik, ez egészen biztos. Csakis a testvériségi körlevelek törlődnek kilépéskor.
Igazán helyre lehetne már hozni, úgy vélem.
Dolgoznak a chat javításán, erről biztosíthatlak. Nemrégiben Hoshi is írt erről a fórumon.
 

DeletedUser312

Vendég
Köszönöm a visszajelzést:)

Elhiszem, hogy dolgoznak a chat-en - nem is ezt nehezményezem, hanem az eredménytelenséget, a jelentősen elhúzódó, ám sikertelen javítási folyamatot... merthogy nem egy-két napja van így, hanem sokkal-sokkal hosszabb ideje; ezért mertem a "folyamatos" jelzőt használni a hibás működésre. S kezd felettébb lehangoló lenni.

Azt sem kétlem, hogy - esetleg - másoknál nem törlődtek kilépéskor a levelezések - nálam viszont igen; ezért írtam erről is. Kilépésemet követően minden (ismétlem: minden) levelem eltűnt. Persze,lehet, hogy egy bizonyos idő elteltével a levelek amúgy is törlődnek - ha így van, az sem teljesen fair, de ráfogható a helytakarékosság miatt létező természetes (~programozott) elévültetésre. De mindenképpen meglepett, mert nem tartottam - és most sem tartom - kulturált eljárásnak:)
 

Erica

Veterán
modjonle-vonjákvisszaDDD Az lenne a legjobb, ha eltünne és nem basogatna minket.
Szia
Értem én,hogyha egy játékos ideges,nem tud írni helyesen!Nem kellene fellapoznod a Magyar Helyesírási szótárat?Lehet,hogy kicsi megnyugvást jelentene ebben a nagy csúnya rohanó világban....;);)
Jaaa Chat:majd megjavítják.
.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos, hiába dolgoznak, egyre rosszabb. Már a sima chat parancs se működik, amivel meg tudom nézni ki van jelen(online), a /who
:-(
 

DeletedUser1282

Vendég
a.jpg A képen látható "Új erők" küldetésből nem teljesíthető a "Szerezz meg 3-at az értékes bónuszos ereklyéből" feladat, mert a kérdéses ereklyék megszerzése után a mennyiség változatlanul nulla marad.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent