• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Chat hibái 1.11 verzióban...

  • Témaindító DeletedUser434
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Sajnos azt tapasztaljuk, hogy a verzióváltás óta, a testvériségi chat hibásan működik! :(

Több esetben nem lehet írni bele, ha írtál, és elküldted az üzeneted, mások nem látják, a /who - kapcsoló azt jelzi, hogy csak egyedül Vagy online, miközben a tesók éppen szedik le a piacról az ajánlataid, és erről jön is az értesítés, stb.. :(
 

DeletedUser434

Vendég
Ezt én is észrevettem már, és erre egy átmeneti megoldás a végleges javítás előtt, ha frissíted a böngészőt. Utána már normálisan fog működni.
Igen, van úgy, hogy frissíteni kell Mindenkinek, és minden egyes beírás után..., ááááá... :mad::mad:
Múltkor már azon rötyögtünk @peltar -ral, hogy írtunk a chatre, és minden mondat után a Skypeon kérdezgettük egymástól, hogy "most látod?"..., elég "vicces" így kommunikálni! :confused::confused::confused::D:D:D
 

DeletedUser296

Vendég
Több esetben nem lehet írni bele, ha írtál, és elküldted az üzeneted, mások nem látják, a /who - kapcsoló azt jelzi, hogy csak egyedül Vagy online, miközben a tesók éppen szedik le a piacról az ajánlataid, és erről jön is az értesítés, stb.. :(
Ez a hiba nálam is előfordul, már kezdtem azt hinni, hogy folyton egy szál magamban lődörgök a játékban:D
 

DeletedUser3

Vendég
Ezt azóta sem tudtuk reproduukálni, és más helyen sem kaptunk ezzel kapcsolatban bejelentést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent