• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Boldog szülinapot, Elvenar!

Syntex

Ex-Csapattag
birthday_contest_header.png

Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet kibeszélni az 5. születésnapi játéksorozatunkat. :)

Kérjük ebbe a témába ne küldjétek versenypályázatokat, ez egy kibeszélő, csevegő topic ahova kérdéseket, visszajelzéseket lehet írni!

Jó szórakozást kíván,
Az Elvenar Csapata
 

DeletedUser3513

Vendég
én megnyomtam a zöld gombot, odaírtam a kiskedvencemet és a bejegyzésem itt landolt:

Fórumok -> Közösségi nyereményjátékok -> Boldog szülinapot, Elvenar! ->Versenypályázatok - 1. Feladat

Jól van ez így?
vagy valamit elbaltáztam? :eek:
 

Syntex

Ex-Csapattag
én megnyomtam a zöld gombot, odaírtam a kiskedvencemet és a bejegyzésem itt landolt:

Fórumok -> Közösségi nyereményjátékok -> Boldog szülinapot, Elvenar! ->Versenypályázatok - 1. Feladat

Jól van ez így?
vagy valamit elbaltáztam? :eek:
Igen, tökéletesen csináltad :D A beküldést az elküldés után csak te fogod látni a verseny végéig.
 

Mihaszna

Veterán
A beküldést az elküldés után csak te fogod látni a verseny végéig.
Ezzel válaszoltál is egy bennem felmerülő kérdésre. :)

Ám volna itt még valami. Zselykéhez hasonlóan jártam el, a végeredmény ugyan az volt, ám utána a Fórum főoldalára kattintva láttam, hogy a bal oldalt a "Legutóbbi bejegyzések" részben megjelent, most viszont már nincs ott. Kicsit értetlenül állok a dolog előtt. Sikerült beküldenem, avagy sem? Utána tudsz járni? :)) Köszi előre is.
 

nlstemplar

Veterán
Ha nyer valaki Gravitációs Fogadót, mi határozza meg, hogy melyik világban fogja megkapni?
Már amennyiben mindkét magyar világon játszik.
 

gilingalang

Veterán
Ezt a játékot a kis kürt alatt nem fogjátok kihirdetni? Szerintem sokan nem tudnak róla, én is véletlenül akadtam rá a kibeszélős friss bejegyzés alapján.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Ha nyer valaki Gravitációs Fogadót, mi határozza meg, hogy melyik világban fogja megkapni?
Már amennyiben mindkét magyar világon játszik.
Meg kell majd írni a supporton, arra a világra kérheted, amelyiken szeretnéd.

Ezt a játékot a kis kürt alatt nem fogjátok kihirdetni? Szerintem sokan nem tudnak róla, én is véletlenül akadtam rá a kibeszélős friss bejegyzés alapján.
De igen.
 

Bildiko

Felderítő
Sziasztok !
Én csak ma láttam a kiírást a versenyre, így az első feladatra a választ csak ma tudtam elküldeni. Akkor ezt a választ már nem is fogadjátok el?
A második feladatot hol találom?
 

Bildiko

Felderítő
Én is szeretném megköszönni a duplázó termelést, nagyon sokat segített, főleg az érzékeny áruknál jött nagyon jól. Bevallom, enélkül a fejlesztések sokáig eltartottak volna.
Köszönöm :)
 
Fent