• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

black friday árak

Szóval a mai nap folyamán vásárolható 1-2 szett rendes pénzért és felmerült bennem a kérdés, hogy ezek most mi az értékük? Mármint a 10-es szintű sellőházra rámegyek pc-n akkor ki sem dob semmilyen információt az épületről. És én nem igazán tudom ezeket a dolgokat rendes pénzhez viszonyítani. Ez nagyon új és nem értem, hogy miért venne valaki 1 olyan épületet amiről a játékon belül semmi infó 24.000 ft-ért. Kicsit fura. Elvenar gems of knowledge oldalán kikerestem és az épület maga nem hűde. Szerintem ennyit nem ér.

Másik meg, hogy az exklúzív ajánlatoknál áthúzott gyémánt ár van. Ezeket szokták árulni játékon belül? vagy csak 1 fail dolog? picit frusztráló, hogy nem értem hogy mivan.

Ez most csak nekem negatív tapasztalat, vagy más is így van ezzel?

A gyémánt vásárlás melletti királyi restauráció az faja. Azon még el is gondolkoztam 1 percre hogy kell-e. Aztán rájöttem, hogy a mastercardom azt mondja nem no...
 

Mihaszna

Veterán
Szia.

A Sellők paradicsomát a tavalyi Eventen lehetett megnyerni. Részleteket az alábbi linken találsz.
( https://elvengems.com/mermaids/evolving-building/ )

A Mézeskalács házat a tavalyi Téli Eventen lehetett megnyerni és fejleszteni. Részletek
( https://elvengems.com/winter-magic-2019/evolving-building/ )

Légi Kereskedők utazása: Idén nyár környékén zajlott Eventről beszélünk, tehát, aránylag még friss. Minden infót az alábbi linken találsz
( https://elvengems.com/air-traders-voyage/set-buildings/ )

Hóbagoly készlet: A legszebb emlékeim fűznek az Eventhez. 2 éve töretént mindez, most újra elérhető. Nekem a másik (nagyobb) szett van meg, és minden alkalommal fejlesztem Király restaurációval, mert számomra felbecsülhetetlen értékű. Részletek a linkre kattintva találsz.
( https://elvengems.com/winter-magic/set-buildings/ )

Hogy pénzben mennyire éri meg? Nos, erről nem tudok nyilatkozni. :) Ezt neked kell eldönteni.

Szép estét
 

Wiccara

Veterán
más is így van ezzel?
Szia,

szerencsére nem vagyunk egyformák!
Itt ragadnám meg az alkalmat, és köszönöm az ajándékot, kedves gesztus és aranyos az eccarvú :)
áthúzott gyémánt ár van
Erről szól a black friday, számomra ez a nemzetközi jelölése ennek a napnak.
az épület maga nem hűde.
Hónapok óta ment a karaktercunami a fejlesztéskért. Most tálcán kínálják az aktuális kor szerinti kimaxolt épületet. Ja, hogy aranytálcán.. ha nem jön be, ott az X, minden másra pedig a mastercard.

csak nekem negatív tapasztalat,
Amikor adnak, számomra mindig pozitív. Ha nem is élek a lehetőséggel, a szándékot még értékelem.
 

liliputy

Veterán
Csak megjegyzem, hogy ennyi pénzért már egy középkategóriás konyhai robotgépet vennék inkább. Azért ezen el lehetne gondolkodni....... nem kéne annak a szegény lónak ennyire elszaladni. :rolleyes:
 

bere007

Veterán
Másik meg, hogy az exklúzív ajánlatoknál áthúzott gyémánt ár van. Ezeket szokták árulni játékon belül? vagy csak 1 fail dolog? picit frusztráló, hogy nem értem hogy mivan.

Ilyet még soha nem lehetett venni, most fel van tüntetve a "régi" ár és ráadásul akciós is. Mivel ezeket nem árulják, ezért az ára csak egy fiktív szám. Simán kerülhetne ugyan annyiba is, mint az akciós. De nem lehet azt mondani rá, hogy az akciós ár csak átverés, hiszen nincsen összehasonlítási alap. Bár 50%PP 1400 vagy mennyi gyémántér adni az minimum nevetséges... Vagy ha ilyen sokat ér, akkor még akár a harmadáért is simán eladnám.
 

Calyr

Veterán
Mekkora sikere lenne egy "black market" akciónak, ahol a játékosok bármilyen ellentételezéssel megszabadulhatnának a raktárban roskadozó kacatoktól... Mert ha akármilyen kevés valamit azért lehetne kapni érte, az mégsem az az érzés, hogy a kukába hajítod, mint a szemetet. Plusz lehet, hogy az másnak öröm is lehet - ami már fél Elvenar Szeretetszolgálat. :)

Betevő életérzés/mottó: "Egyet fizet, sokat kap! Csak vidd a p****ba innen, ne is lássam többet." :D
 

DeletedUser4917

Vendég
A sellők paradicsoma épületből mennyit lehet venni pl lehet venni 5 öt egymás után vagy ha már van 6 db akkor is vehetek még ?
 

DavidofBerg

Felderítő
Mekkora sikere lenne egy "black market" akciónak, ahol a játékosok bármilyen ellentételezéssel megszabadulhatnának a raktárban roskadozó kacatoktól... Mert ha akármilyen kevés valamit azért lehetne kapni érte, az mégsem az az érzés, hogy a kukába hajítod, mint a szemetet. Plusz lehet, hogy az másnak öröm is lehet - ami már fél Elvenar Szeretetszolgálat. :)
Ötletként felvethetnéd, hátha...
 

DavidofBerg

Felderítő
Amikor adnak, számomra mindig pozitív. Ha nem is élek a lehetőséggel, a szándékot még értékelem.
Ezzel én is így vagyok! Én is köszi az egyszarvút, mindjárt ki is tettem!

Az árakkal kapcsolatban pedig azt mondhatom, h minden viszonyítás kérdése, meg az, h egyénenként kinek mennyit ér meg, mennyire tartja értékesnek.
Az más kérdés, h amikor meglátom, h a rokkantsági nyugdíjam felét kéri el egy csomagért, akkor -nyilván- nem fogom megvenni, de ez az én problémám. Másnak ez meg zsebpénz.
 
Fent