• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bemutatkozó

DeletedUser4742

Vendég
Üdv minden kedves játékostársamnak, még csak egy hete játszom, de nagyon szeretem az ilyen stratégiai játékokat, az Elvenar játék grafikája, a kihívások, feladatok, mind-mind nagyon tetszik, szerencsés vagyok, mert igaz, hogy néhány testvériségtől elutasítást kaptam, mégis sikerült egy kedves, segítőkész testvériséghez csatlakozni. Ha számít valamit, esetleg érdekel valakit, rólam röviden: 39 éves, háztartásbeli vagyok, így sok időm van játszani. Mindenkinek sikeres, és jó játékot!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Üdv Elvenar világában, @angel79 :)
Ha bármiben segítségre van szükséged, a fórumozó játékosok, és természetesen a support csapat is szívesen segít.
Jó játékot kívánunk! :)
 

DeletedUser5110

Vendég
Üdvözletem Mindenkinek!Egy hete lesz holnap,hogy elkezdtem a játékot.Igazán tetszik,minden jó tanácsot szívesen fogadok.Lesz mit tanulnom,eszt már látom;)
Sikeres játékot MINDENKINEK!
 

DeletedUser3108

Vendég
Üdvözletem Mindenkinek!Egy hete lesz holnap,hogy elkezdtem a játékot.Igazán tetszik,minden jó tanácsot szívesen fogadok.Lesz mit tanulnom,eszt már látom;)
Sikeres játékot MINDENKINEK!
Szia,
Sok sikert és jó szórakozást! :)
 
Fent